Królowa Elżbieta (93 l.) znana jest z tego, że lubi dyskrecję. Monarchini rzadko mówi cokolwiek na swój temat, otacza się też zaufanymi ludźmi i pewnie dlatego opinię publiczną tak bardzo interesuje jej życie. Królowa Elżbieta wyszła naprzeciw wszystkim fanom i zdradziła pewien fakt na swój temat.

Królowa Elżbieta jest wściekła na Meghan i Harry’ego! Nie powiedzieli NIKOMU o swoich planach

Królowa Elżbieta nosiła aparat ortodontyczny

Z pewnością fani serialu „The Crown” znają ten fakt o królowej Elżbiecie, ale ona sama dopiero teraz postanowiła publicznie poruszyć ten temat. Mianowicie monarchini w młodości nosiła aparat ortodontyczny. Królowa zaszczyciła swoją obecnością nową siedzibę Royal National ENT i Eastman Dental Hospitals w Londynie, gdzie spotkała się z małymi dziećmi, które miały założone aparaty ortodontyczne. To skłoniło ją do refleksji i zaczęła wspominać czasy, gdy sama nosiła taki aparat i miała kompleks na punkcie swojego zgryzu.

Miałam założone druty, na szczęście to było bardzo dawno temu – powiedziała Królowa

Jest szczególny powód, dla którego rodzina królewska nie zapina pasów

W rozmowie z 10-letnią Ilią Aristovich Jej Wysokość dodała:

Myślę, że w końcu warto

Królowa Elżbieta nie jest jedynym członkiem rodziny królewskiej, który miał założony aparat ortodontyczny. Jako nastolatkowie książę Harry, księżniczka Beatrice i księżniczka Eugenie również nosili metalowe druty na zębach. Dzięki założonemu aparatowi ortodontycznemu teraz mogą śmiać się „pełną gębą” i cieszyć się rzędem równych zębów.

Publiczne wyjście królowej było jej pierwszą wizytą w Londynie od powrotu z ferii zimowych w Sandringham w Norfolk, gdzie monarchini przebywała od okresu świątecznego.

Królowa Elżbieta

Fot.Forum/Mega Agency

Dodatkowo mówi się, że pałac księcia i księżnej Sussex nie będzie już pełnić królewskich obowiązków od 31 marca. Meghan i Harry oficjalnie uwolnią się od łatki członków uprzywilejowanej rodziny królewskiej.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Królowa Elżbieta II zmienia garderobę. Z jej stylizacji znika jeden ważny element

Królowa Elżbieta ZLIKWIDOWAŁA zdjęcie Meghan i Harry’ego, które stało w jej salonie

Królowa Elżbieta nie może znieść księżnej Meghan; ma plan, aby się jej pozbyć

Sonda

poll-violet
1

TAK - skoro nie chcą żyć zgodnie z zasadami rodziny, nie powinni być jej członkami. Królowa powinna odciąć ich od pieniędzy - niech pokażą, na co ich stać

2

Królowa powinna zachować klasę i pozwolić żyć tak, jak chcą. Nie powinna zrywać relacji ani odcinać wnuka i jego rodziny od dochodów