Zgodnie z zapowiedzią Krzysztof Gojdź opuścił na zimowe miesiące Warszawę i przeniósł się do swojego drugiego domu, który ma w Miami. Choć ostatnio chirurg trzyma się z dala od polskiego show-biznesu, zgodził się skomentować fenomen, jakim w ostatnich tygodniach stała się „polska Barbie”, czyli Anella.

Angelika Nadolna – zobaczcie Anellę PRZED OPERACJAMI (VIDEO)

Angelika Nadolna, czyli pierwsza polska Barbie, totalnie zmieniła swój wizerunek poddając się wielu różnym operacjom plastycznym. Tym samym wpisała się w modę, którą na świecie obserwujemy od kilku lat – ludzie radykalnie zmieniają swój wygląd, by prezentować się jak żywe lalki. Jak Krzysztof Gojdź ocenia ten trend?

– Każdy ma prawo decydowania o swoim wyglądzie, ingerencji w swoje ciało. Mam nadzieję że nie stanie się modne przerabianie siebie na Barbie czy Kenów. Chociaż patrząc na twarze niektórych kobiet na ulicach czy w internecie można zauważyć plagę czy jakąś zarazę w tym zakresie. Może to nowy wirus atakujący kobiety nie akceptujące swojego naturalnego wyglądu. A może to nowa odmiana insektów żądlących i gryzących usta i policzki tych pań? Żartuję… Ja zawsze jestem za naturalnością, zachowaniem swoich rysów twarzy. Oczywiście jeśli ktoś ma olbrzymi kompleks odstających uszu czy dużego nosa to niech zoperuje żeby być pewniejszym siebie. Ale nie jest moim kanonem piękna kobieta kot czy monstrum z kreskówki japońskiej – mówi lekarz.

Zdaniem Gojdzia decydując się na zabiegi chirurgii kosmetycznej trzeba dopilnować jakości usług:

– Część zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej niesie za sobą różne niebezpieczne powikłania. Tym bardziej jak tego typu zabiegi wykonuje np. kosmetyczka. Nawet zwykłe wstrzyknięcie kwasu hialuronowego przez przypadek w naczynie krwionośne może spowodować martwicę skóry danej okolicy. Kobiety są często w stanie głodować czy ekstremalnie oszczędzać aby tyko wstrzyknąć sobie kolejny mililitr kwasu. Wydają często kilka a nawet kilkanaście tysięcy złotych co miesiąc – podkreśla Gojdź.

Jednocześnie chirurg – celebryta mówi, że poznał Anellę i ma na jej temat dobre zdanie, choć celebrytka nie wpisuje się w jego kanon piękna:

– Poznałem ją na jednej z imprez – jest to bardzo miła i inteligentna osoba. Ale nie jest to mój kanon piękna i estetyki. Ale… niech każdy żyje jak chce. Aby tylko być szczęśliwym i kochać ludzi – mówi Gojdź.

Barbie vs. Przetakiewicz runda 2. – Anella atakuje Joannę!

Lekarz dodaje, że w Stanach Anella na pewno czułaby się dobrze:

– W USA i na Florydzie gdzie mieszkam nikt nie zwraca za dużej uwagi na to jak kto wygląda, co ubiera. Każdy żyje tutaj tak jak chce. Realizuje swoje marzenia, nie patrzy co inni powiedzą. Myślę że Anella mogłaby tutaj zaznać spokoju i realizować się, nie narażając siebie na hejt – zauważa Gojdź.

Zapytaliśmy też doktora o planowany przez Anellę zabieg „piłowania żuchwy”. Czy to popularna operacja?

– Można zmienić kształt żuchwy, poprawić jej linię czy wymodelować brodę aby wyostrzyć rysy dolnej części twarzy. Ja zawsze dokładnie omawiam z pacjentka taki zabieg i przekonuję ze jeśli już na prawdę chce tak ingerować to bardzo małymi kroczkami – mówi Gojdź.

🎁🎄Najlepsze prezenty od siebie dla siebie – w drodze po świąteczne MARZENIE – „piłowanie” żuchwy czeka ! 🤩🎄🎁MOJE ŻYCIE – MOJE CAŁO – MOJE DECYZJE ❗️ Finally !!! Double-jaw surgery 🎁🎄🤩Best x-mas gift.🎄 #xmasgifts #jawsurgery #christmasseason #christmasbaby #christmaspresents #barbiegirl #barbiedoll #realbarbie #blueeyesfordays #plasticfantastic #humanbarbie #plasticbarbie #badbitches #bitchin #botoxface #frozenface #dollface #sensuality #sweetbabygirl #curlyhairstyles #lipsinjection #glitterlips #pinklipstick #luxurylifes #luxurygirl #kyliejennerstyle #kylieinspired #seksigirl #petitemodel #blondemodel inspired by Kylie Jenner Photo 💫💫💫@kyliecosmetics @kyliejenner @kkwbeauty @smashboxcosmetics 🌟

Post udostępniony przez Anella_Barbie_Official (@anella_an_)

Krzysztof Gojdź dla Kozaczka o Anelli: Poznałem ją na jednej z imprez

Krzysztof Gojdź dla Kozaczka o Anelli: Poznałem ją na jednej z imprez

Krzysztof Gojdź dla Kozaczka o Anelli: Poznałem ją na jednej z imprez

Krzysztof Gojdź dla Kozaczka o Anelli: Poznałem ją na jednej z imprez

Krzysztof Gojdź dla Kozaczka o Anelli: Poznałem ją na jednej z imprez