Książę Andrzej od lat przysparza rodzinie królewskiej wiele problemów. Przez 22 lata był jako „zapasowy” następca tronu, dopóki jego starszy brat, Karol powitał na świecie pierwszego syna Williama.

Król Karol III wściekły na księcia Andrzeja, bo ten nie chce wynieść się z domu za 150 milionów

Ulubiony syn królowej Elżbiety II nie jest synem Filipa?

Mimo tego książę Andrzej był ulubionym synem Królowej Elżbiety II, dlatego też przymykała oko na wiele jego skandali. Jednak w 2022 roku Królowa już nie miała wyjścia i musiała ukarać Andrzeja po tym, jak został oskarżony o pedofilię. Wówczas Królowa zmusiła go do rezygnacji z obowiązków królewskich i pozbawiła go tytułów szlacheckich.

Książę William i księżna Kate poprą eksmisję Harry’ego i Meghan. Nie chcą ich jako sąsiadów!

Niemal od razu po narodzinach księcia Andrzeja mówiło się, że jego ojcem nie jest mąż brytyjskiej władczyni książę Filip, a długoletni przyjaciel królowej, Lord Porchester, wicehrabia Carnavonu, zwany przez nią Porchy. Przez wiele lat odbywali konne przejażdżki, a nawet zapraszano go na prywatne przyjęcia rodziny królewskiej.

Fot. TopFoto / Topfoto / Forum

Więcej o tej sytuacji opowiedziała autorka książki „Harry. Książę niepokorny” Iwona Kienzler. Przyznaje, że jest duże prawdopodobieństwo, że Andrzej nie jest synem Filipa:

Jak popatrzymy na jego postać, to faktycznie on odbiega fizycznie od całej rodziny królewskiej. Prawdopodobnie jest synem Porchy’ego, przyjaciela i znawcy koni, z którym ona jeździła (red. Elżbieta II). Kupowali i stawiali te koniec do wyścigów. Faktycznie on z wiekiem zrobił się bardzo do niego podobny – podkreśla Iwona Kienzler.

Książę Harry i Meghan znów pominięci! Nie zostali zaproszeni na ważne wydarzenie

@patrickboro Oglądaj mój program Frantic! Całość w linku #diana #princeandrew #royalfamily #royals #iwonakienzler #podcast #rodzinakrólewska #dc #dlaciebie #mafia #wiral #viral #ksiazki #ksiazkinatiktoku #booktok #book #ksiazeandrzej #jeffreyepstein ♬ dźwięk oryginalny - Patryk Boro

Fot. TopFoto / Topfoto / Forum

książę Andrzej, Jeffrey Epstein na ulicy

książę Andrzej, Jeffrey Epstein/fot. Forum

Książę Andrzej pełni królewskiej obowiązki.

Książę Andrzej podczas oficjalnego wystąpienia, fot.Forum/Mega Agency.