Książę Harry (39 l.) i Meghan Markle (42 l.) znów na językach i to znów w mało pozytywnym kontekście. Okazuje się, że nadali swoim dzieciom tytuł Sussex jako nazwisko. Informacja wypłynęła na jaw po ostrej reakcji w sieci na nazwę nowej strony internetowej pary Sussex.com

Książę Harry i Meghan znów wyzyskują tytuły królewskie

Książę i księżna Sussex postanowili zmienić nazwisko swojemu synowi, 4-letniemu księciu Archiemu i 2-letniej córce, księżniczce Lilibet. Maluchy oficjalnie nazywają się „Sussex”, a nie jak reszta najbliższej rodziny Harry’ego Mountbatten-Windsor.

Dzieci kontrowersyjnej pary są znane jako Sussexowie od koronacji króla Karola III w maju 2023 roku.

Archie i Lilibet Sussex

Książę Harry i Meghan Markle postanowili „dodać” do nazwy swojej fundacji Archwell (nazwa inspirowana imieniem ich pierworodnego syna Archiego) swoją córkę – Lilibet. Dlatego zmienili nazwę na rodzinny tytuł – Sussex.

Książę Filip tak przezywał Meghan Markle

Mimo, że walczą z brytyjską arystokracją i poniżają jej autorytet od lat, nie mają problemu z korzystaniem ze wszystkiego dobrego, które stoi za posiadaniem książęcego tytułu.

Na oficjalnej stronie internetowej Sussex.com, która skupia w jednym miejscu wszystkie informacje na temat ich działalności charytatywnych, znajdują się również oficjalny herb i ich tytuły książęce.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: