W zwiastunie nadchodzącego wywiadu dla ITV 1, książę Harry (38 l.) mówi, że chciałby „z powrotem w swoim życiu” ojca i brata, ale jego wysiłki wydają się bezowocne.

Oni nie wykazali absolutnie żadnej chęci do pojednania, Chciałbym odzyskać ojca. Chciałbym odzyskać brata […] Jednak czuję, że lepiej jest dla nich uważać nas za złoczyńców, wyznał w najnowszym wywiadzie.

Harry był przerażony reakcją Williama na jego odejście z rodziny królewskiej

Ponadto książę Harry mówi, że chce mieć „rodzinę” zamiast „instytucji”, chociaż czuje, że rodzina królewska ma inne zdanie na temat niego i jego żony.

 

Książę Harry chce pojednania z rodziną

Książę Harry rozpoczyna właśnie trasę promocyjną swojego długo oczekiwanego pamiętnika „Spare”, który trafi do sklepów 10 stycznia. Wywiad w ITV 1 ukaże się 8. stycznia. Chwilę później odbędzie się jego wywiad ze słynnym Andersonem Cooperem i jego – „60 Minutes”.

Książę Harry, „Rodzina mnie nigdy odpowiednio nie przeprosiła”

Według doniesień książka szczegółowo opisuje jego życie w rodzinie królewskiej i poza nią. Tom Bower, królewski ekspert obawia się, że książka księcia Harry’ego może jeszcze pogorszyć sytuację w brytyjskiej rodzinie.

Myślę, że wszyscy wiedzą, że Sussexowie nie mogą już w żaden sposób zmienić książki […] Czy mogą sprawić, że będzie jeszcze gorzej? Prawdopodobnie. […] W książce pewnie będzie po prostu więcej materiałów o tym, jak zostali zlekceważeni i cała reszta obelg przeciwko rodzinie królewskiej, komentuje Bower.