Meghan Markle krótko przed emisją głośnego wywiadu i Oprah Winfrey, została oskarżona o mobbingowanie pracowników. Rodzina królewska nie stanęła w jej obronie, a pałac zapewnił, że zbada sprawę. Teraz Harry w dokumencie „The Me You Can’t See” opowiedział, jak załamała się po tej informacji.

ZOBACZ: Meghan Markle wydała OŚWIADCZENIE i oskarża Pałac Buckingham. Miała dręczyć pracowników

Książę Harry o oskarżeniach o mobbing skierowanych w stronę Meghan Markle

Książę Harry wyznał, że po tym jak w „The Times” ukazał się artykuł z wyznaniami pracowników dotyczących skandalicznego zachowania Meghan, gdy jeszcze była członkiem rodziny królewskiej, znalazł płaczącą żonę w łóżku. Za jej załamanie obwinia „połączone wysiłki firmy i mediów, by ją oczernić”.

Obudziłem się w środku nocy, kiedy płakała w poduszkę, ponieważ nie chciała mnie budzić, gdy i tak niosę za dużo. To jest bolesne. Trzymałem ją, rozmawialiśmy, ona płakała i płakała.

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce

Meghan Markle i książę Harry/fot. FORUM

Dopiero po TRZECH latach wyszło na jaw, jak królowa zareagowała na suknię ślubną Meghan Markle

W dokumencie książę Harry otworzył się również na temat terapii. Wiedział, że musi zadbać o swoje zdrowie psychiczne, jeśli nie chce stracić Meghan. Skłoniła go do tego po jednej z kłótni. Dzięki terapii mógł w końcu zmierzyć się z traumami ze swojego dzieciństwa.

Wiedziałem, że jeśli nie zacznę terapii i nie naprawię siebie, stracę tę kobietę, z którą chciałem spędzić resztę życia. Na początku naszego związku wiele się nauczyliśmy.

Kolejna wojna? Harry SKRYTYKOWAŁ publicznie swojego ojca

Przed poznaniem Meghan, Harry miał bardzo trudny czas. Wyznał, że używki pomagały mu zmierzyć się ze wczesną utrata matki, księżnej Diany.

Lata 28-32 były koszmarem w moim życiu, wariowałem za każdym razem, gdy wskakiwałem do samochodu i za każdym razem, gdy widziałem kamerę. Chciałem pić, byłem skłonny brać narkotyki.

Meghan Markle i Książę Harry, fot.Forum/Backgrid USA / Forum

Meghan Markle Książę Harry

Meghan i Harry Fot.Forum/Backgrid USA