Meghan Markle i książę Harry pokazują, że nie mają zamiaru dłużej milczeć. 7 marca ma ukazać się ich wywiad, w którym poruszą wiele niewygodnych tematów dla rodziny królewskiej. Teraz Meghan odpowiedziała na jedną z krzywdzących publikacji na swój temat.

Jest już fragment wywiadu Meghan i Harry’ego u Oprah. Księżna z brzuszkiem wygląda przepięknie

Meghan Markle wydała oświadczenie

Meghan Markle została oskarżona o wypędzenie dwóch starszych członków personelu Pałacu Kensington i wywołanie u nich niepokojących reakcji, takich jak trzęsienie się i płacz, kiedy jeszcze tam mieszkała. Artykuł ukazał się w „The Times” i wywołał furię u Sussexów.

Ekspertka od mowy ciała nie ma wątpliwości: „Meghan zachowuje się jak księżna Diana”

Autorem wiadomości z donosem jest Jason Knauf, ówczesny sekretarz ds. komunikacji w Pałacu Kensington. Teraz pracuje jako szef fundacji księcia Williama i księżnej Kate. Skarga wpłynęła w 2018 roku i właśnie on miał stanąć w obronie pracowników.

Meghan i Harry obwinili oni Pałac Buckingham za „wykorzystanie papieru do rozpowszechniania całkowicie fałszywej narracji”. To oznacza, że relacja między nimi a pałacem jest coraz bardziej napięta.

Nazwijmy to po prostu tym, czym jest – wyliczoną kampanią oszczerstw opartą na wprowadzających w błąd i szkodliwych dezinformacjach. Jesteśmy rozczarowani, widząc, że ten zniesławiający portret księżnej Sussex zyskał wiarygodność w mediach. To nie przypadek że trwające od kilku lat oskarżenia mające na celu zniesławienie Księżnej są przedstawiane brytyjskim mediom na krótko przed tym, jak ona i Książę mają mówić otwarcie i szczerze o swoich doświadczeniach z ostatnich lat. Księżna jest zasmucona ostatnim atakiem na jej postać, szczególnie jako ktoś, kto był celem zastraszania i jest głęboko zaangażowana we wspieranie tych, którzy doświadczyli bólu i traumy. Jest zdeterminowana, aby kontynuować swoją pracę na rzecz budowania współczucia na całym świecie i będzie starała się dawać przykład robienia tego, co słuszne – czytamy w oświadczeniu przesłanym przez prawników pary.

Coraz bardziej niepokojące doniesienia o zdrowiu księcia Filipa. Meghan i Harry są PROSZENI o przełożenie wywiadu

Robi się ciekawie…

Meghan i Harry podczas wywiadu u Oprah Winfrey

Meghan i Harry podczas wywiadu u Oprah Winfrey fot. YouTube

Meghan Markle trzyma się za ucho

Meghan Markle/fot. The Mega Agency/Forum

Meghan Markle i Książę Harry na oficjalnym wystąpieniu.

Meghan Markle i Książę Harry na oficjalnym wystąpieniu. Fot.Forum/REUTERS.

Meghan Markle w granatowej stylizacji

Meghan Markle/fot. Forum

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i Książę Harry/fot. Forum/REUTERS