Pałac Buckingham dzisiaj poinformował, że książę Filip zmarł w wieku 99 lat. Wiadomość poszła do mediów o 4 rano czasu kalifornijskiego, gdzie mieszkają książę Harry i Meghan Markle.

Książę Harry przyleci do Londynu

Meghan Markle i książę Harry ODPOWIADAJĄ na zarzuty dotyczące kłamstwa ze ślubem

Teraz opinia publiczna zastanawia się, czy Harry i Meghan oraz rodzina królewską odłożą na bok skandal po wywiadzie u Oprah Winfery i ponownie się zjednoczą.

Wiadomo, że obecnie podczas pandemii loty ze Stanów zjednoczonych do Wielkiej Brytanii są ograniczone. Nie wiadomo, czy Sussexom uda się dolecieć na pogrzeb dziadka. Pojawia się też drugie pytanie, czy Harry do Londynu przyleci sam, ponieważ Meghan jest w zaawansowanej ciąży.

Wielu ekspertów uważa, że pogrzeb dziadka Harry uzna za priorytet. Pojawiają się już głosy z niepotwierdzonych źródeł, że Harry będzie uczestniczyć w prywatnym pożegnaniu księcia Filipa.

On oczywiście tam będzie, bez względu na to, jak trudne są relacje między Sussexsami a rodziną – donosi New York Post.

Podobno książę Harry był gotowy przylecieć do Londynu, jeszcze, kiedy książę Filip trafił do szpitala. Poddał się specjalnie kwarantannie, aby w każdej chwili mógł przylecieć do Wielkiej Brytanii prywatnym odrzutowcem. Natomiast jak wiemy, tydzień temu został przyłapany na kalifornijskiej plaży.

Po prostu Harry relaksuje się na plaży. Rozpoznalibyście go?

Na ten moment wiadomo, że podróże międzynarodowe mają zostać ponownie otwarte w Wielkiej Brytanii 17 maja. Obecnie Brytyjczycy musieli wypełnić formularz zezwolenia na podróż, podając ważny powód opuszczenia kraju.

Meghan Markle i książę Harry ODPOWIADAJĄ na zarzuty dotyczące kłamstwa ze ślubem

Książę Harry bawi się z psem

Książę Harry. Fot. GAC/MEGA / The Mega Agency / Forum

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote fot. Reuters / Forum