Kwestia tego, kto jest prawdziwym, biologicznym ojcem księcia Harry’ego to temat, który od 36 lat budzi kontrowersje. Zresztą trudno się temu dziwić, skoro miłosne perypetie Lady Diany to wciąż gorące historie do plotek. Oliwy do ognia dodaje również fakt, że brat księcia Wiliama urodą przypomina James’a Hewiit’a, czyli człowieka, który w latach 80. miał romans z królową ludzkich serc.

Książę Harry po latach spekulacji UJAWNI, kto jest jego prawdziwym OJCEM!

Książe Harry – kto jest jego biologicznym ojcem?

Kto jest biologicznym ojcem księcia Harry’ego? Złośliwi śmieją się, że te tajemnicę zabrała do grobu ze sobą Lady Di. Okazuje się jednak, że niekoniecznie, ponieważ podzieliła się ona sekretem z Sarah Ferguson, czyli byłą już żoną księcia Andrzeja. Obie panie żyły w dobrych relacjach. Co prawda podobno szwagierka Spencer miała nigdy nikomu nic nie mówić na ten temat, ale kobieta ostatnio wyłamała się, bo nie może już dłużej słuchać tychże spekulacji.

Czy zatem James Hewiit, były oficer kawalerii, jest ojcem Harry’ego? Jak twierdzi Ferguson, to stek bzdur. A świadczyć może o tym fakt, że Diana zaczęła spotykać się ze swoim kochankiem dopiero w 1986 roku, a mąż Meghan Markle przyszedł na świat w 1984. Monarchini nie ma też wątpliwości, że książę Karol to prawdziwy ojciec Harry’ego.

Książę Harry pokazał się publicznie pierwszy raz od narodzin Lilibet

Czy ta informacja zamknie usta niedowiarkom? Pożyjemy, zobaczymy.