Niedawno głośno było o planach książki, którą chce wydać książę Harry. Ma zamiar spisać swoje wspomnienia, a jak wiadomo, nie są one tylko pozytywne. Syn księżnej Diany już i tak powiedział za dużo na temat monarchii. Teraz wyjdzie na jaw, kto jest jego prawdziwym ojcem?

Książę Harry właśnie tym do końca pogrąży rodzinę królewską

Książę Harry ujawni, kto jest jego prawdziwym ojcem?

Książę Harry wyznał, że pracuje nad pamiętnikiem, wspomnieniami, które mają zostać wydane pod koniec 2022 roku. Wydawcą jego książki będzie Penguin Random House.

Piszę to nie jako książę, którym się urodziłem, ale jako człowiek, którym się stałem. Przez lata nosiłem wiele kapeluszy, zarówno dosłownie, jak i w przenośni, i mam nadzieję, że opowiadając moją historię – wzloty i upadki, błędy, wyciągnięte wnioski – mogę pomóc pokazać, że bez względu na to, skąd pochodzimy, łączy nas więcej, niż nam się wydaje. Jestem głęboko wdzięczny za możliwość podzielenia się tym, czego nauczyłem się w ciągu mojego dotychczasowego życia i podekscytowany tym, że ludzie mogą przeczytać relację z pierwszej ręki z mojego życia, która jest dokładna i całkowicie prawdziwa.

Jak podaje „RadarOnline”, mąż Meghan Markle nie ma zamiaru pominąć gorącego tematu, jakim są plotki o jego prawdziwym ojcu. Ma nie być nim książę Karol, a James Hewitt, ówczesny oficer brytyjskiej armii i kochanek księżnej Diany. To nie wzięło się znikąd, bo między nimi jest duże podobieństwo.

Była dziewczyna księcia Harry’ego postanowiła od niego odejść po tym, co zobaczyła na ślubie Kate i Williama

Do tej pory te informacje był dementowane. Hewitt zaprzeczył, że jest biologicznym ojcem Harry’ego, mówiąc Sunday Mirror w 2002 roku:

Naprawdę nie ma żadnej możliwości, że jestem ojcem Harry’ego. Co prawda rude włosy są podobne do moich, a ludzie mówią, że wyglądamy podobnie. Nigdy nie zachęcałem do tych porównań i chociaż byłem z Dianą przez długi czas, muszę raz na zawsze stwierdzić, że nie jestem ojcem Harry’ego. Kiedy poznałem Dianę, był już niemowlakiem – upierał się.

Chrzestnym dziecka Meghan i Harry’ego zostanie… PRAWDZIWY ojciec księcia?

Harry jednak nigdy głośno o tym nie mówił. Przyjdzie czas na ujawnienie prawdy? To na pewno nie jest to, czego by sobie życzyła rodzina królewska…

James Hewitt fot. Gtres Online / Forum

James Hewitt fot. Reuters / Forum

Meghan Markle w dokumencie księcia Harry'ego

Meghan Markle w dokumencie księcia Harry’ego fot. YouTube

Książę Harry na rowerze elektrycznym.

Książę Harry na rowerze elektrycznym. Fot.Forum/Backgrid USA.

Książę Karol fot. / Reuters / Forum