Książę William i księżna Kate udostępnili na swoim koncie instagramowym nowe zdjęcia swojego najmłodszego dziecka, na chwilę przed jego 4. urodzinami. „Jutro 4 lata!” podpisano urocze fotografie.

Nie zgadniecie jak brzmiało pierwsze słowo księcia Louisa

Książę Louis kończy 4 lata

Na zdjęciach zrobionych przez zdolną Kate Middleton Louis jest widziany boso na plaży, uśmiechnięty i uroczy. A do tego – duży! Wszyscy pamiętamy Louisa jako malutkiego chłopca, teraz to już mały mężczyzna. Wygląda niemal identycznie jak jego starszy brat książę George.

Zdjęcia zostały wykonane podczas rodzinnego czasu, spędzonego w okolicach Norfolk. Jak zwykle wykonała je księżna Kate. To już tradycja, że księżna wykonuje „urodzinowe” zdjęcia swoich dzieci.

Mały książę Ludwik

Książę Louis jest 5. w kolejce do tronu brytyjskiego: po swoim dziadku Karolu, księciu Walii, jego ojcu, księciu Williamie i starszym rodzeństwie, księciu Jerzym i księżniczce Charlotte.

Fanka natknęła się na księżną Kate w parku – jak to wyglądało?

Książę Ludwik urodził się w prywatnym szpitalu położniczym Lindo Wing of St Mary’s Hospital w Londynie o godzinie 11:01 czasu brytyjskiego, 23 kwietnia 2018 roku, ważąc 3270 gramów.

książę George, księżna Charlotte i książę Louis

książę George, księżna Charlotte i książę Louis. Fot. Forum/Backgrid

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate