Księżna Kate i książę William są rodzicami trójki dzieci: synów Louisa i George’a oraz córeczki Charlotte. Od czasu do czasu zdradzają co nieco z ich życia. Jakie były pierwsze słowa pociech królewskiej pary?

Tego nie zauważyliśmy – księżna Kate zdjęciem Louisa przekazała ukrytą wiadomość Harry’emu?

Pierwsze słowa dzieci Kate i Williama

3-letni książę Louis wcale nie wypowiedział słów „mama” czy „tata” jako pierwszych.  W programie „A Berry Royal Christmas”, Kate i William ujawnili, że był to fragment tytułu książki kucharskiej – „Mary”.

Jednym z pierwszych słów Louisa było „Mary”, ponieważ dokładnie na wysokości jego wzroku leżą w kuchni moje książki kucharskie – zdradziła Kate.

Księżna Kate i książę Louis fot. Mega Agency/Forum

Książę George natomiast wypowiedział jako pierwsze słowo, tytuł swojej ulubionej bajki, czyli „Bilby”.

Podejrzewam, że pierwszym słowem George’a mogło być „Bilby” – tylko dlatego, że „koala” jest słowem trudniejszym do wymówienia – powiedziała William podczas podróży po Australii.

Księżniczka Charlotte jest nazywana inaczej w szkole niż w domu

W 2016 roku podczas królewskiego tournée po Kanadzie, księżniczka Charlotte postawiła pierwsze kroki i wypowiedziała swoje pierwsze słowo przed kamerą. Podczas imprezy zorganizowanej dla rodzin wojskowych i ich dzieci, córce księcia i księżnej Cambridge szczególnie spodobał się łuk zrobiony z balonów, do którego podbiegła, przytuliła jeden z balonów i krzyknęła „Bum!” do swojego taty.

Księżniczka Charlotte i książę George idą do szkoły

księżniczka Charlotte, książę George/fot. FORUM

Książę William i Księżna Kate z dziećmi.

Książę William z Księżną Kate i dziećmi, fot.Forum/BACKGRID UK.