Wielu osobom może zdawać się, że dzieci księżnej Kate i księcia Williama, ze względu na to, że są wychowywane w rodzinie królewskiej, której nie brakuje nakazów i etykiet, których trzeba przestrzegać, są wyjątkowo grzeczne. Już kilka razy okazało się, że dzieci jak to dzieci i George, Charlotte i Louis też lubią psocić.

Księżna Kate spodziewa się kolejnego dziecka? Jej błogosławiony stan miała zdradzić fryzura

Księżna Kate o opiece nad dziećmi

Kate w ostatnim czasie mówiła o swoich dzieciach częściej niż zwykle, a to przy okazji licznych rozmów, które ze względu na pandemię, prowadziła online. Opowiadała, jak wygląda nauczanie dzieci w dobie pandemii oraz jak jej pociechy znoszą całą tą sytuację.

Kate w najnowszej rozmowie z rodzicami z Roe Green Junior School znów opowiedziała o zdalnym nauczaniu oraz o nowych obowiązkach, z jakimi musiała się zmierzyć, kiedy pojawił się koronawirus. Przyznała, że ta nowa rzeczywistość jest dla niej „wyczerpująca”.

Jako rodzice zapewne wiemy, że wychowywanie dzieci to nieodłączny element naszych codziennych obowiązków. W czasie lockdownu musieliśmy jednak sprawdzić się w innych rolach, które do tej pory wykonywali za nas lub pomagali nam w ich wykonywaniu inni. (…) Nagle musieliśmy się stać nauczycielami, więc musiałam zadbać o każdy szczegół i dać z siebie wszystko, ale było to mimo wszystko niezwykle wyczerpujące -wyznała.

ZOBACZ TEŻ:

Meghan Markle wysłała prezent księżnej Kate. Jej reakcja wiele zdradza

Co się dzieje z księżną Kate? Ponoć jest poważnie chora

Księżna Kate z rodziną w Sandringham

Księżna Kate z rodziną w Sandringham fot. Forum

książę George, księżna Charlotte i książę Louis

książę George, księżna Charlotte i książę Louis. Fot. Forum/Backgrid