Kiedy wszystkie oczy były skierowane na afrykańską podróż Harry’ego i Meghan Markle i zaręczyny księżniczki Beatrice z Yorku – Książę William i księżna Kate w czwartek pojawili się publicznie podczas trasy po Nowym Jorku.

Kate i William w Nowym Yorku

Meghan Markle znowu założyła TANIĄ stylizację i znowu wygląda BOSKO

Para odbyła spotkanie w jednej ze stoczni z naukowcem i dokumentalistą Sir Davidem Attenborough. Para książęca i reżyser ochrzcili polarny statek badawczy nazwany na cześć brytyjskiego przyrodnika. Kate i William wystąpili przed kamerami w wyjątkowo wesołym humorze. Chętnie pozowali do zdjęć i rozmaili z gośćmi.

Kate Middleton jako przyszła żona króla Wielkiej Brytanii nie może być gorsza wizerunkowo od Meghan Markle, która została wyjątkowo dobrze odebrana przez opinię publiczną  w Afryce – za sprawą pojawienia się w zeszłorocznej sukience i dosyć tanich stylizacjach.

Kate Middleton z płaszczu Alexandra McQueen’a

WOW! Meghan Markle wróciła do figury sprzed ciąży. Wyszła w zeszłorocznej sukience

Wczoraj księżna Cambridge miała na sobie niebieski płaszcz Alexandra McQueen’a, który jest już dobrze nam znany – Kate od kilku lat bywa w tym płaszczu. Nosiła go podczas królewskiej trasy po Nowej Zelandii w 2014 roku, obchodów rocznicy D-Day w tym roku oraz rocznicy RAF Air Cadets w 2016 roku.

Jak myślicie, specjaliści od wizerunku Kate konkurują ze specjalista od Meghan? Czy był to przypadkowy zabieg marketingowy?

Forum, Reuters, POOL

Forum, Reuters, POOL

Forum, Mega Agency, James Whatling

Forum, Mega Agency, James Whatling

Forum, Mega Agency, James Whatling

Forum, Backgrid UK, BACKGRID

Forum, Backgrid UK, BACKGRID

Meghan Markle zamierza oddać rzeczy należące do Archie’go afrykańskim dzieciom podczas oficjalnej podróży rodziny królewskiej

Księżna Kate w 2016 roku

Kate Middleton podczas 75. rocznicy lotnictwa RAF w St Clement Danes w 2016 roku. Forum, Press Association, Anwar Hussein