Książę William (41 l.) pojawił się ze swoim starszym synem księciem Georgem (10 l.) na meczu Pucharu Świata w Rugby. Na meczu rozgrywanym przez drużynę walijską z drużyną Argentyny przyłapano następce tronu, gdy rozmawia z synem i wskazuje coś na przeciwnych trybunach lub murawie. Są do siebie tacy podobni!

Książę George to już mały mężczyzna!

Książę William nie wyglądał na najbardziej zadowolonego podczas sobotniego meczu. Jednak komentatorzy zrzucają jego rozdrażnienie na ostatnią porażkę drużyny Walii. William jest wieloletnim patronem Walijskiego Związku Rugby i często pojawia się na meczach, by wspierać swój team.

Książę William i książę George

Książę wystąpił z synem na francuskim stadionie Stade de Marseille w granatowych garniturach i czerwonych krawatach. W sieci od razu zwrócono uwagę, że mały George wygląda jak klon swojego taty.

Książę George na nowym, urodzinowym portrecie

Kate Middleton, która podobno również przebywa we Francji, nie była na meczu, ponieważ wspiera Anglię jako patronka Związku Rugby Football Union i Rugby Football League – stanowisko nadane jej przez zmarłą królową Elżbietę II.

Zobaczcie więcej zdjęć w galerii poniżej: