Według doniesień matka księżnej Kate, Carole Middleton, robi wszystko, co w jej mocy, aby chronić córkę przed rodzinnymi problemami finansowymi. Z nowego raportu brytyjskiego dziennika The Times wynika, że Carole i jej mąż Michael Middletonowie mają dług przekraczający (w przeliczeniu) 1,5 miliona złotych i nie są w stanie spłacić pieniędzy po tym, jak w zeszłym roku weszła w stan upadłości.

Pippa Middleton o romansie księcia Williama

Informacje o problemach finansowych pojawiły się po ogłoszeniu przez księżną Walii, że obecnie przechodzi cykl chemioterapii zapobiegawczej, „Carole desperacko stara się, aby Catherine całkowicie skupiła się na powrocie do zdrowia”.

To bardzo niepokojący czas dla rodziny, ale nie szuka ona żadnej pomocy ze strony swoich dzieci i nie chce, żeby się martwiły.

Problemy finansowe rodziców księżnej Kate

„The Times” doniósł, że firma Michaela i Carole Middletonów – „The Party Pieces Company”, nie jest w stanie pokryć „1,5 miliona złotych kosztów upadłości”, które są winni po tym, jak w czerwcu 2023 roku firma znalazła się w upadłości z długiem wynoszącym ponad (w przeliczeniu) 12 milionów złotych.

Wujek księżnej Kate to czarna owca w rodzinie. Brat Carole Middleton

To obecnie stresujący czas i ona [Carole] zrobi wszystko, co w jego mocy, aby uchronić córkę przed stresem związanym z ich problemami finansowymi […] Party Pieces weszło w upadłość, co było druzgocące dla rodziny, ale Carole będzie teraz najbardziej martwiła się o dobro Kate, mówi Afua Hagan – komentatorka królewska.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: