Kate Middleton (37 l.) jest regularną bywalczynią sesji terapeutycznych dla osób zmagających się z chorobami psychicznymi. Brat księżnej Cambridge, James Middleton opowiedział, jak kilka lat temu wyglądała trudna codzienność w gronie jego rodziny. W szczerym wywiadzie opowiedział z czym musiał się zmagać.

Kate Middleton w zwiewnej sukience na spotkaniu; uwagę przyciągał jej ODROST na włosach (ZDJĘCIA)

Kate Middleton jest po terapii dla osób chorych psychicznie?!

Księżna Kate nie schodzi ze świecznika. Jej każde poczynania są obserwowane przez ludzi na całym świecie. Middleton jako kobieta podziwiana jest przez wiele osób. Doszło do tego stopnia, że panie wykupują jak świeże bułeczki stylizacje, w których pojawia się księżna, czy odwiedzają chirurga z prośbą zrobienia nosa dokładnie takiego jak u Kate! Nie przestaje się plotkować na szokujący temat zdrady księcia Williama z najbliższą przyjaciółką księżnej Cambridge. Media podsycają również plotki na temat  konfliktu księżnej z Meghan Markle. Fani monarchii ponownie wstrzymali oddech w napięciu oczekiwania, za sprawą nowej niepokojącej informacji na temat księżnej Kate.

Brak Kate Middleton cierpli na depresję

James Middleton jest znanym brytyjskim przedsiębiorcą. Mężczyzna posiada udziały w kilku prężnie rozwijających się firmach. W najnowszej rozmowie z „The Telegraph” zdradził, że Kate przez jakiś czas regularnie uczęszczała na sesje terapeutyczne dla osób walczących z chorobami psychicznymi. Jednak to nie Kate potrzebowała pomocy. James przez ostatnie lata zmagał się z ciężką depresją. Opowiedział, że ponad półtora roku temu temu księżna Kate regularnie towarzyszyła mu podczas spotkań z psychiatrą. Został zapytany, którzy członkowie rodziny towarzyszyli mu podczas sesji terapii poznawczo-behawioralnej wyjaśnił:

Wszyscy. Niekoniecznie w tym samym czasie, ale albo indywidualnie, albo [czasami] razem. I to było bardzo ważne, ponieważ pomogło im to zrozumieć mnie i to, jak działa mój umysł. Myślę, że terapia pomogła mi w tym, że nie potrzebuję, aby moja rodzina pytała mnie: „Co możemy zrobić?”. Jedyną rzeczą, którą mogli zrobić, było przyjście na niektóre sesje terapeutyczne, aby zacząć rozumieć – wyjaśnił przedsiębiorca

James kilka miesięcy temu udzielił szczerego wywiadu serwisowi Daily Mail. Middleton przyznał wtedy, że od 2016 roku cierpi na depresję, która nazywał  „rakiem umysłu. Co więcej, zmagał się też z zespołem który jest pochodną ADHD, objawiającą się zaburzeniami koncentracji. Mimo jak by się mogło wydawać idealnego życia, Middleton przyznał, że miewał mrocznyne myśl i uczył nieuzasadniony lęk.

Brat Kate Middleton zaręczył się!

Obecnie James Middleton ma za sobą specjalistyczne leczenie dobrane pod niego. Jak zdradził, czuje się znacznie lepiej. Zakochał się, a jego chęć do życia powróciła dzięki miłości jego życia, której oświadczył się na początku października tego roku. Fanów zawiadomił za pomocą Instagramia. Nie mógł ukryć szczęścia, że jego ukochana Alizee Thevenet przyjęła zaręczyny. Mężczyzna i pochodząca z Francji Alizee  spotykają się od ponad roku.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kate Middleton potwierdziła swoim zachowaniem, że KONKURUJE z Meghan Markle

Kate Middleton w codziennej stylizacji. Znowu nas zaskoczyła stylizacją z sieciówki

TO DLATEGO Meghan Markle NIE CHCIAŁA pojawić się na okładce Vogue; Kate Middleton zgodziła się w 2016 roku

View this post on Instagram

"The RSS Sir David Attenborough is a testament to the cutting-edge science and engineering expertise here on Merseyside." Today, The Duke and Duchess of Cambridge visited the RSS Sir David Attenborough at Camell Laird Dockyard in Birkenhead. The ship, operated by the British Antarctic Survey, will allow the UK’s research community to carry out world-leading research in Antarctica and the Arctic over the next 25-30 years. Researching these polar regions will help us to better understand our planet. The Duchess, who is the ship’s Sponsor, officially name the vessel before Their Royal Highnesses met local people who had been invited to the Dockyard to watch the ceremony. 📸 Press Association

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Kate Middleton

Fot.Forum/Mega Agency

Kate Middleton

Fot.Forum/Reuters

Kate Middleton

Fot.Forum/Mega Agency

Kate Middleton

Fot. Forum/Reuters

Kate Middleton

Fot.Forum/Mega Agency

Kate Middleton

Fot.Forum/Mega Agency

Kate Middleton

Fot.Forum/ MEGA