Jeśli ktoś regularnie śledzi poczynania rodziny królewskiej, z pewnością zauważył, że od kilku tygodni wielką nieobecną na salonach jest Kate Middleton. Zresztą jej zdjęć nie tylko na próżno szukać wśród prac paparazzi, lecz także w social mediach. Ostatni raz „znak życia” dla mediów okazała w połowie lipca na Wembley, podczas meczu Euro 2020. Tego dnia – tylko kilka godzin wcześniej – była również widziana na finale rozgrywek tenisa na Wimbledonie. Z kolei na oficjalnym, intagramowym koncie ostatnie zdjęcie żony księcia Williama publikowano na początku sierpnia. Dodajmy, że to jest też pierwszy raz, gdy monarchini nie udostępniła w sieci żadnych nowych fotografii swoich dzieci, które przeważnie robi samodzielnie wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Osoba z rodziny Kate Middleton ujawniła, co księżna chciała zrobić w związku z kłótnią Williama i Harry’ego

Kate Middleton – gdzie jest teraz księżna?

Gdzie jest więc Kate Middleton? Jak donoszą zagraniczne media rozwiązaniem zagadki „tajemniczego” zniknięcia są plany przeprowadzkowe rodziny królewskiej. Mówi się, że księżna Kate i książę William chcą opuścić Pałac Kensington i przenieść się do Windsoru. A wszystko po to, by być bliżej królowej.

Dodajmy, że to nie jest pierwsze „zniknięcie” Kate Middleton. W zeszłym roku była nieobecna w mediach przez ponad miesiąc. Wtedy jednak powodem były wakacje w Walii.

Kim Kardashian, „Najgorsze było to, gdy byłam porównywana do Kate Middleton”