Książę William i Kate Middleton cieszą się sympatią ludzi. Niemniej nie tracą oni czujności i doskonale zdają sobie sprawę, że niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Zresztą media raz na jakiś czas informują o (na szczęście) nieudanych próbach włamań czy ataków właśnie na członków rodziny królewskiej. Jeden z ostatnich tego typu incydentów miał miejsce w święta. Zamachowiec chciał pod koniec grudnia wtargnąć do zamku Windsor, gdzie wówczas przebywała królowa Elżbieta II. W związku z tym William i Kate zdecydowali się wzmocnić swoją ochronę.

Królowa Elżbieta II dzwoni tylko do tych 2 osób

Książę William i księżna Kate oferują dobrze płatną posadę dla ochroniarza

W jaki sposób książę William i jego żona chcą wzmocnić swoją ochronę? Jak można przeczytać na stronie Pałacu Kensington chodzi o zrekrutowanie dodatkowej osoby. Jakie zadania należałyby do obowiązków ochroniarza królewskiej rodziny? Na pierwszy rzut oka chodzi o proste zadania, takie jak kontrola monitoringu, prowadzenie ewidencji zmian czy gotowość do pomocy gościom zamku.

Twoją rolą jako pracownika ochrony będzie wspieranie naszego zespołu w działaniach, aby Pałac Kensington był miejscem bezpiecznym do pracy i wizyt. Do zadań należeć będą tradycyjne elementy kontroli dostępu, patrolowania, prowadzenie ewidencji zmian, monitoring obrazu z kamer bezpieczeństwa, monitorowanie systemów bezpieczeństwa, otwieranie i zamykanie wejścia na teren, gotowość do pomocy naszym gościom w sposób, który pomoże im cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami. Jako że jest to rola wspierająca, twoje zmiany mogą być okolicznościowe i mogą wiązać się z pracą zarówno w dzień, jak i w nocy – można przeczytać w królewskim ogłoszeniu.

A na jaką pensję może liczyć taki śmiałek? 22 390 funtów rocznie, czyli ponad 122 000 złotych.

Gra warta świeczki, prawda?

Kate Middleton z dziwną torebką, fot. Forum

Kate Middleton z dziwną torebką, fot. Pool / Zuma Press / Forum

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William, fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Prince William and Kate Middleton, Pool / Zuma Press / Forum