Nie jest żadną tajemnicą, że Meghan Markle i książę Harry po przeprowadzce do USA podpisali kontrakt z Netflixem. Opiewający na grube miliony dolarów kontrakt zakłada, że para stworzy dla streamingowego giganta filmy fabularne, dokumentalne oraz programy dla dzieci. Na ten moment nie są jeszcze znane premiery tych produkcji. Dziś wiemy jednak, że istnieje ryzyko, że materiały, nad którymi pracują ex-monarchowie będą mieć silną konkurencję. Chodzi bowiem o to, że księżna Kate ma w planach nakręcić serial dokumentalny.

Nie uwierzycie co Rami Malek zaproponował Kate Middleton…

Księżna Kate nakręci serial dokumentalny?

Czy żona księcia Williama pozazdrościła szwagrowi i jego żonie? Być może. Na ten moment wiadomo, że Kate Middleton prowadzi właśnie rozmowy dotyczące nowego projektu, a konkretniej rzecz ujmując, chodzi o nakręcenie serialu dokumentalnego. O czym ma być ta produkcja? O rozwoju we wczesnym dzieciństwie.

Jak donoszą zagraniczne media, monarchini ma już za sobą rozmowy z producentem telewizyjnym, Davidem Gloverem. Kate jest ponoć bardzo zaangażowana w pomysł. 39-latkę przepełnia też podekscytowanie. A co na te doniesienia mówi Pałac? Na ten moment mamy do czynienia z głuchą ciszą. Źródło królewskich plotek donosi jednak, że przeprowadzone do tej pory rozmowy, miały jedynie charakter wstępny.

Kim Kardashian, „Najgorsze było to, gdy byłam porównywana do Kate Middleton”

Czy serial powstanie? O tym przekonamy się pewnie wkrótce.

Kate Middleton, fot. agencja Forum

Kate Middleton, fot. agencja Forum

Kate Middleton

Kate Middleton fot. line: POOL / Reuters / Forum

Książe William i Kate Middleton, fot. Agencja Forum