Księżna Kate wydaje się być osobą niezwykle serdeczną i bezkonfliktową. Tabloidy jednak regularnie próbują ją skłócić z różnymi członkami rodziny królewskiej.

Meghan Markle PŁAKAŁA przez księżną Kate: „To zraniło moje uczucia”

Księżna Kate jest zazdrosna o Sophie Wessex

Sophie Wessex jest żoną Edwarda, hrabiego Wesseksu i szanowaną członkinią rodziny królewskiej. Często pojawia się na oficjalnych wydarzeniach, reprezentuje monarchię. Ostatnio towarzyszyła księżniczce Beatrice podczas Wimbledonu. Wcześniej krążyły plotki, że bardzo zaprzyjaźniła się z Meghan Markle.

Meghan i Harry nie zaprzyjaźnili się z Kate i Williamem, ale mieli świetny kontakt z TĄ parą

Ceni ją bardzo królowa Elżbieta i to wywołuje złość w Kate. Jest zazdrosna.

Są bardzo podobne, ponieważ każda z nich czuje się równie opiekuńcza wobec przyjaciół i rodziny, zwłaszcza starszego pokolenia i Jej Królewskiej Mości, która uwielbia je obie (…) Ostatnio do Sophie zwracano się w przypadku różnych spraw, konsultowano z nią decyzję dotyczące monarchii, do czego idealnie się nadawała, ponieważ jest bezstronna i nie ma problemów z Sussexami czy Yorkami. Jest też niesamowicie dyskretna i pracowita, choć niewidoczna.

Sophie Wessex fot. Reuters / Forum

Jak donosi „New Idea”, żona Williama zazdrości jej tego, chociaż nigdy się nie przyzna.

Kate zdecydowanie pielęgnuje każdą chwilę z królową, a teraz, gdy Sophie spędza tak dużo czasu u jej boku, zaczyna się wydawać, że jest drugim wyborem – i to ją boli. Nie konsultuje się z nią również tak często, jak kiedyś, co nie jest zbiegiem okoliczności, ponieważ mówi się, że Sophie zdobyła jej sympatię teraz bardziej niż ktokolwiek inny.

Księżna Kate pojawiła się na Wimbledonie. Już wiemy, że na punkcie tej spódnicy OSZALEJĄ jej fanki (ZDJĘCIA)

Myślicie, że Kate naprawdę ma takie problemy czy to wymysł brukowca?

Kate w jeansach z sieciówki fot. Reuters / Forum

Księżna Kate fot. / Cover Images / Forum