Wyrośnięty George z tatą na meczu piłki nożnej. Jak dziś wygląda mały książę?
Dzieci Williama i Kate ostatnio widywane są bardzo rzadko.

Książę William (41 l.) i książę George (10 l.) zaskoczyli fanów rodziny królewskiej, gdy pojawili się wczoraj na meczu piłki nożnej. W czasie, gdy księżna Walii (42 l.) walczy z nowotworem, wszystkie informacje na temat jej rodziny, a przede wszystkim dzieci, wzbudzają szczególne zainteresowanie.
Tata i syn zostali przyłapani w Birmingham na pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Konferencyjnej UEFA Europe Conference League 2023/24, w którym zagrały drużyny – Aston Villi przeciwko Lille OSC.
Książę George to już mały mężczyzna!
William i już wyrośnięty George wyglądali ponownie jak klony. Mały książę znów wyglądał jak kopia swojego taty. Obaj tradycyjnie postawili na kolor granatowy, mając na sobie koszule z kołnierzykami i granatowe swetry i materiałowe spodnie typu – chinos. Te w ciemnym odcieniu granatu. George miał także na sobie szalik kibica Aston Villi.
Książę William i książę George na meczu
Książę William i książę George pojawili się pierwszy raz publicznie razem od miesięcy. A zaledwie 3 tygodnie po tym, jak księżna Kate opublikowała słynne już wideo na Instagramie, w którym mówi o nowotworze.
Uroczo! Książę William z małym księciem Georgem
Książę Walii jest wieloletnim fanem piłki nożnej, a nawet pełni funkcję prezesa Angielskiego Związku Piłki Nożnej. Wcześniej wyjaśnił, dlaczego jest lojalnym kibicem Aston Villi, mimo że istnieją bardziej popularne kluby piłkarskie, „Dawno temu, w szkole, bardzo zainteresowałem się piłką nożną. Wszyscy moi przyjaciele byli fanami Chelsea lub Manchesteru United i tak naprawdę nie chciałem podążać za przeciętną drużyną”, powiedział niegdyś dziennikowi „The Sun”.
Chciałem drużynę, która będzie umiejscowiona bardziej w środku tabeli i która zapewni mi więcej emocjonujących momentów – jak rollercoaster. Aston Villa zawsze miała wspaniałą historię.
Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Fot. James Whatling / The Mega Agency / Forum
Haneczka | 14 kwietnia 2024
Fajne dzieci.