Zanim księżna Meghan zaręczyła się z księciem Harrym, była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Prowadziła bloga „The Tig”, a na swoim Instagramie dzieliła się zdjęciami ze swojego codziennego życia. Niestety, wraz z wejściem do rodziny królewskiej, musiała pozamykać wszystkie swoje konta. Obecnie możemy podglądać Meghan i Harry’ego na profilu „sussexroyal”. Ostatnio opublikowano na nim zdjęcie księżnej pochodzące z 2014 roku.

Serena Williams zdradziła TAJEMNICĘ księżnej Meghan dotyczącą Archiego

Stare zdjęcie Meghan Markle na Instagramie

Instagram księżnej Meghan i księcia Harry’ego powstał w kwietniu 2019 roku. Pokazują tam najważniejsze wydarzenia związane z ich działalnością jako członków rodziny królewskiej.

Tym razem mogliśmy zobaczyć jednak coś innego. Na profilu pojawiły się archiwalne zdjęcia Meghan pochodzące z 2014 roku. Wtedy jeszcze nie spotykała się z księciem. Udostępniła je z okazji Dnia Weterana.

Księżna Meghan zaliczyła WTOPĘ w obecności jednego z weteranów

Udała się ona wtedy w trasę USO z przewodniczącym The Joint Chiefs of Staff i odwiedziła wojska w pięciu krajach, w tym w Hiszpanii, Włoszech, Turcji, Afganistanie i Wielkiej Brytanii. Powiedziała wtedy: Zawsze miałam głęboki szacunek dla żołnierzy naszego narodu i rodzin wojskowych. Nie mogę im wystarczająco podziękować za wszystko, co dla nas robią.

Księżna Meghan pokazuje archiwalne zdjęcia na Instagramie

View this post on Instagram

Today is Remembrance Day and also Veterans Day in the United States, a day to honour those who have bravely served in the Armed Forces. Thank you to all, for your service, sacrifice and commitment. It has been an important week to recognise those who serve (and have served) as well as to acknowledge their families. In 2014, The (now) Duchess of Sussex proudly went on @TheUSO tour with the Chairman of The Joint Chiefs of Staff, visiting troops in five countries: Spain, Italy, Turkey, Afghanistan and the United Kingdom. During this tour, The Duchess met with service personnel and their families and she was proud to recognise their service to the country. At the time, The Duchess said: “I have always had such a profound respect for our nation’s troops and military families. I cannot thank them enough for everything they do for us.” #VeteransDay #RemembranceDay

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Na drugim zdjęciu Meghan ma na sobie bordową bluzkę i czarne spodnie. Nosiła wtedy długie włosy, część z nich spięła w mały koczek.

Królowa Elżbieta ZLIKWIDOWAŁA zdjęcie Meghan i Harry’ego, które stało w jej salonie

Fani w komentarzach dziękują jej za upamiętnienie takiego dnia i cieszą się, że już przed wstąpieniem do rodziny królewskiej wykonywała taką fantastyczną pracę.

Księżna Meghan Książę Harry

Meghan i Harry Fot.FORUM/Mega Agency

Meghan Markle

Meghan i Harry Fot.FORUM/Mega Agency

Księżna Meghan Fot.FORUM/Mega Agency