Księżna Meghan w pięknej, prześwitującej kreacji na ślubie przyjaciółki w Rzymie (ZDJĘCIA)

Meghan Markle i książę Harry pojawili się na ślubie projektantki Mishy Nanoo i Michaela Hessa w Rzymie. Misha to bliska przyjaciółka księżnej. Na ceremonii była obecna m.in. Ivanka Trump z mężem oraz Katy Perry i Orlando Bloom. Meghan wybrała piękną kreację.

Zobacz więcej: Meghan i Harry z Archiem sfotografowani w PUBIE – księżna w szortach, a książę zamówił piwo (ZDJĘCIA)

Meghan Markle na ślubie Mishy Nanoo w sukience od Valentino

Meghan Markle jak zwykle nie zawiodła, jeśli chodzi o kreację. Tym razem założyła długą, transparentną sukienkę od Valentino. Była ona ozdobiona bufiastymi rękawami i kryształkami. Kosztowała ponad 13 tysięcy dolarów.

Księżna Meghan postawiła na swoją ulubioną fryzurę – luźny, niski kok. Uwagę zwracały jej kolczyki – skrzydełka. Miała delikatny makijaż i rozświetloną buzię.

Misha Nanoo – kim jest dla Meghan Markle?

Misha jest bliską przyjaciółką Meghan. Pracowały ostatnio razem przy kolekcji dla fundacji Smart Works.

Pierwszą projektantką, o której od razu pomyślałam, była moja bardzo dobra przyjaciółka, Misha Nonoo, która spędziła dużo czasu na rozwoju swojej marki, pomagając wzmocnić pozycję kobiet – powiedziała księżna.

Zobacz więcej: TYLE trzeba zapłacić za ubrania z kolekcji Meghan Markle. PRZESADA czy normalna cena?

Podoba Wam się sukienka Meghan?

ZOBACZ TAKŻE:

OMG! Oto, czego Meghan Markle musiała się nauczyć przed spotkaniem z Królową

Księżna Meghan uśmiechnięta od ucha do ucha przytula modelki i daje im rady jak mają pozować

Dietetyk Meghan Markle zdradza co jeść przed każdym posiłkiem aby schudnąć!

 

 
Meghan Markle
Księżna Meghan na ślubie Mishy Nonoo fot. Forum/REUTERS
Książę Harry i Meghan Markle
Księżna Meghan i książę Harry na ślubie Mishy Nonoo fot. Forum/REUTERS
Książę Harry i Meghan Markle
Księżna Meghan i książę Harry na ślubie Mishy Nonoo fot. Forum/Mega Agency
 
16 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Paparuchy wyjątkowo się nie popisały na tym ślubie, bo we wszystkich możliwych artykułach w Polsce i na świecie są te same zdjęcia pleców księżnej Sussex. 😉 Nie będzie więc nikomu dane zobaczyć tej kreacji w pełnej krasie. A szkoda, bo na pewno wygląda bardzo dobrze, jak zawsze zresztą!

Nie podoba mi się ta sukienka. Nie ładnie jej w czarnym.

Czarny to bardzo elegancki kolor, ale nie zawsze pasuje do uroczystości…..lepszym wyborem był by granatowy, jeśli ktoś nie lubi butelkowej zieleni, czerwonego, bieli czy odcieni brązu i beżu kt również należą do palety elegancji.

Nie w każdym kraju i nie w każdym środowisku czarna sukienka na ślubie to faux pas. Księżna nie zaliczyła wpadki, bo inne panie, łącznie z księżniczką Eugenią również wybrały ten kolor, bo tak było ustalone. Zresztą nawet na polskich weselach coraz częściej panie stawiają na czerń i super wyglądają, nikt się nie burzy. Co innego kreacja czarna haute couture a co innego czarna prosta skromna sukienka na pogrzeb. Czarny to zawsze elegancja i szyk.

Czarna sukienka na ślub? Żenada i brak kultury.

Bez przesady szału nie A

Suknia może i fajna ale brzydka megan niestety nie nadaje się do ludzi. Dobrze ze pyska nie miała otwartego i jezora wywalonego

Brzydko, jak zawsze. No ok. Na chcrzcinach Louisa wyglądała ładnie. Ale to chyba przypadek.

Czarna suknia na ślub? To nie pogrzeb. Kolczyki okropne

Fajna sukienka, stać ja na to aby bawic sie moda.
Kolczyki akurat są w jej stylu tyle, że w wersji na bogato.

Tyle pieniędzy, a gustu za grosz…

Okropne kolczyki bez klasy