Księżna Meghan pojawiła się na premierze „Króla Lwa” w pięknej kreacji. Spostrzegawczym internautom nie umknęło uwadze coś nowego w jej uszach, tym bardziej, że miała związane włosy. Okazuje się, że przerobiła kolczyki, które dostała od księcia Harry’ego, prawdopodobnie z okazji narodzin Archiego.

Meghan Markle powiedziała SMUTNE słowa do Pharrella Williamsa na premierze Króla Lwa

Księżna Meghan przerobiła kolczyki od księcia Harry’ego

Biżuteria jest warta aż 10 000 funtów i została zaprojektowana przez Nikosa Koulisa. Mogliśmy je zobaczyć na wydarzeniu Trooping The Colour. Na premierze filmu miała bardzo podobne kolczyki, jednak z czarnym kamieniem, który otaczał diament.

 

Księżna Meghan kolczyki

Księżna Meghan przerobiła swój pierścionek zaręczynowy

To nie pierwszy raz, gdy Meghan zdecydowała się zmodyfikować biżuterię od męża. Zrobiła tak z pierścionkiem zaręczynowym, który zawierał diament z Botswany, gdzie para spędzała razem wakacje, a także dwa diamenty z broszki księżnej Diany. Spotkało się to z ogromną krytyką.

ZOBACZ: Księżna Meghan zachowała się SKANDALICZNIE? To jest chore – twierdzi brytyjski komentator

Co o tym myślicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Po urodzeniu dziecka Meghan zmieniła styl CZESANIA – dlaczego NIE NOSI już niedbałego koczka?

W mediach zawrzało! Ekspertka od mowy ciała o relacji Meghan Markle i Beyonce

Dlaczego Meghan Markle opuściła szybciej Wimbledon niż księżna Kate?

 

Harry and Meghan attend the European Premiere of The Lion King Royals seen attending the Trooping The Colour for the Queen's official birthday parade. / Zed Jameson / BACKGRID , kod: Meghan, Duchess of Sussex, Prince Harry