Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że księżna Meghan zmodyfikowała swój pierścionek zaręczynowy. Można było to dostrzec na najnowszych zdjęciach. Nie była to zwykła biżuteria – zaprojektował go sam książę Harry i zawierał pamiątki po jego zmarłej mamie, księżnej Dianie. Brytyjski komentator uznał to zachowanie za skandaliczne.

Meghan Markle szkoli nową nianię synka Archiego

Księżna Meghan przerobiła swój pierścionek zaręczynowy

Pierścionek był wyjątkowy. Zawierał diament z Botswany i dwa kamienie z osobistej kolekcji księżnej Diany. Meghan postanowiła zmienić w nim obręcz, na której osadzone są diamenty. Jedna z teorii mówi, że zrobiła to, bo spuchły jej palce po ciąży. Inni twierdzą, że dzięki temu bardziej pasuje do reszty biżuterii. Odkąd wstąpiła do rodziny królewskiej skompletowała już ozdoby warte aż 600 tysięcy funtów.

Brytyjski komentator krytykuje księżną Meghan za przerobienie pierścionka

Oburzyło to Justina Sylvestra, który ostro wypowiedział się na ten temat.

To jest chore. Twój mąż dał ci pierścionek zaręczynowy, a ty zmieniłaś go rok po tym, jak dostałaś ten pierścionek? Daj spokój. To po prostu straszne. Wytrzymujesz z nim i po prostu masz nadzieję, że pewnego dnia za pięć czy dziesięć lat go ulepszysz. Ten pierwszy pierścionek był częścią historii – powiedział dla E! News.

Ma rację?

ZOBACZ TAKŻE:

Meghan Markle i książę Harry ukryli coś na nowym zdjęciu Archiego! Tajemnica wyjdzie na jaw

Książę Filip OSTRZEGAŁ księcia Harry’ego przed księżną Meghan. Wypowiedział bolesne słowa

Prawdziwy powód konfliktu Meghan, Harry’ego, Kate i Williama. To dlatego fundacja się rozpadnie?

fot. Forum/REUTERS

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

fot. Forum/REUTERS