Księżna Charlene jest aktualnie leczona w placówce psychiatrycznej „poza Monako”, wyznał w ekskluzywny wywiadzie z magazynem „People” jej mąż, 63-letni książę Albert.

Księżna Charlene wróciła do Monaco

Księżna Charlene przebywa w ośrodku psychiatrycznym 

Decyzję o podjęciu opieki psychiatrycznej podjęto już kilka dni po powrocie księżnej Charlene do Monako. W wywiadzie na wyłączność książę Monako powiedział, że 43-letnia księżniczka cierpi na głębokie „wyczerpanie, zarówno emocjonalne, jak i fizyczne”. Odrzucając różne plotki, mówi, że jej powrót do zdrowia będzie wymagał opieki klinicznej trwającej co najmniej kilka tygodni.

Księżna Charlene w końcu spotkała się z rodziną (ZDJĘCIA)

Powrót Charlene do Monako 11 dni temu, po 6 miesiącach w RPA, zwiastował szczęśliwe zakończenie, bardzo szybko jednak okazało się, że księżna potrzebuje natychmiastowej pomocy psychiatrycznej. Zaledwie tydzień w mediach pojawiło się zdjęcie ze „szczęśliwego dnia” – ponownego spotkania z Albertem i ich 6-letnimi bliźniętami księciem Jacquesem i księżniczką Gabriellą.

Zapewne powiem to jeszcze wielokrotnie, ale to nie ma nic wspólnego z naszym związkiem. Chcę to bardzo jasno zaznaczyć. To nie są problemy w naszym związku; nie z relacji między mężem a żoną. Ma to inny charakter – wyznał książę Monako w rozmowie z gazetą.

W piątek obchodzono Narodowy Dzień Monako, to właśnie podczas uroczystości dzieci Charlene i Alberta, okazało chwytające za serce wsparcie dla swojej matki. Na zdjęciach widać ręcznie robione laurki wyrażające, że kochają swoją mamę i  za nią tęsknią.

Mamy nadzieję, że księżna Charlene szybko wróci do zdrowia. 

 

Księżniczka Monako z rodziną Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Księżniczka Monako Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum