Mila Kunis (36 l.) i Ashton Kutcher (42 l.) uchodzą za dobrze dobrane i zgodne małżeństwo. Pojawili się na imprezie zorganizowanej dla żony Scotter’a Brauna. Kunis nie wyglądała, jakby była w imprezowym nastroju, dostało się też jej mężowi?

Mila Kunis wygląda FATALNIE; nowy kolor włosów i wyciągnięte dresy nie dodają jej urody (ZDJĘCIA)

Mila Kunis kłóci się z Ashtonem Kutcherem przed imprezą

Mila i Ashton postanowili się rozerwać i poszli na imprezę zorganizowaną na cześć żony Scootera Brauna, której udało się dostać amerykańskie obywatelstwo. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Justina Biebera, i wielu innych celebrytów. Kunis jednak nie wyglądała na zachwyconą.

Moja babcia na widok Ashtona Kutchera i Mili Kunis: Czy oni są bezdomni? (ZDJĘCIA)

Wydaje się, że Kunis zupełnie zatraciła się w macierzyństwie. Aktorka zazwyczaj wybiera niechlujne stylizacje, a całość wygląda – jakby zakładała na siebie przypadkowe rzeczy. Tego dnia Mila również postawiła na niezobowiązujący zestaw.

Fotoreporterzy przyłapali Kunis, która miała na sobie prostą koszulę w kratę, na którą zarzuciła dżinsowa kurtkę podszytą polarem. Mila dostosowała się do tematu przewodniego na imprezie, i w kieszonce kurtki miała amerykańską flagę. Na dół ubrała czarne rurki i białe adidasy. Całość uzupełniła o czarną torebkę, którą przewiesiła sobie przez ramię.

Kunis zrezygnowała z makijażu, czy przesadnego strojenia na co dzień. Na czerwone dywany, czy imprezy branżowe aktorka zawsze wygląda perfekcyjnie, jednak przede wszystkim ceni wygodę.

Ashton Kutcher Mila Kunis

Fot.Forum/Mega Agency

Mila i Ashton pobrali się w 2015 roku. Małżeństwo wspólnie wychowuje dwójkę dzieci, córkę Wyatt i syna Dimitri. Fani zauważyli, że aktorka od kilkunastu miesięcy nie wygląda najlepiej. Sprawia wrażenie przemęczonej.

Mila Kunis na co dzień ma GDZIEŚ makijaż; tak poszła do salonu kosmetycznego (ZDJĘCIA)

Na zdjęciach widać, że Kunis zawzięcie tłumaczy coś mężowi – który swoją drogą również nie tryska imprezowym nastrojem. Ashton potulnie spuścił głowę i słuchał tego, co ma do powiedzenia jego żona.

Aktor na imprezę założył biały T-Shirt i czarną skórę. Stylówkę uzupełnił o czapkę z daszkiem i ciemne jeansy.

Ashton Kutcher Mila Kunis

Fot.Forum/Mega Agency

Myślicie, że para przeżywa kryzys?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ashton Kutcher w najtrudniejszej roli życia; aktor ogarnia dwójkę dzieci (ZDJĘCIA)

Ashton Kutcher w końcu ODPOWIEDZIAŁ Demi Moore, która go oskarżyła o ZDRADĘ i nie tylko…

Dzieci Mili Kunis i Ashtona Kutchera są już TAKIE duże! Syn, Dimitri wygląda jak mały aniołek (FOTO)