Edyta Górniak (44 l.) od roku mieszka w Stanach Zjednoczonych. Teraz przyleciała do Polski, by wystąpić na sopockiej scenie podczas koncertu Top of the Top. Postanowiła też spotkać się z fanami, odwiedzić przyjaciół i udzielić wywiadu Dzień Dobry TVN.

Edyta Górniak ma nowego chłopaka – kim jest ten przystojniak?

Podczas rozmowy Marcin Meller wprost zapytał o „księcia Williama”, nowego partnera gwiazdy, o którym rozpisują się media.

– Nie jest księciem, raczej „country boy”. Jest aktorem – zaczęła Edyta. Rodzina jej chłopaka pochodzi z Nashville – stolicy muzyki country.

– On ma korzenie irlandzkie. Mama jest Amerykanka, tata Irlandczyk – wyjaśniła.

Górniak zdradziła, że wcześniejsze związki sprawiły, że w ostatnich latach nie miała już ochoty na nowe relacje z mężcyznami:

– Potwornie się zablokowałam na jakiekolwiek relacje, bliskość, wzajemność, zaufanie. (…) Teraz było mi łatwiej na zbudowanie zaufania z ludźmi, którzy nie znają mojej historii, patrzą na mnie wyłącznie na sferę ludzką. Nie zawsze się przyznawałam, czasami mnie syn zdradził, że robię to, co robię i tyle fajnych rzeczy się zdarzyło w moim życiu. Podzieliłam się z moimi fanami, którzy przez te wszystkie lata zawsze mnie wspierali i przekonywali, że miłość jeszcze się zdarzy. Ja się zapierałam nogami i rękami, i do niedawna mówiłam, że raczej już nie wyjdę za mąż i… muszę to przemyśleć. Prawie przez 10 lat się zapierałam: „Nie ma możliwości” – mówiła Edyta.

A w jaki sposób Williamowi udało się zdobyć serce Edyty?

– Taką cierpliwością, nienachalnością. Tym, że dał mi bardzo dużo przestrzeni, czasu i że kropla po kropli budował to zaufanie. To mnie najbardziej ujęło. Bo my się znamy rok… – powiedziała Górniak.

Piosenkarka dodała na koniec, że to nie jest tak, że wcale się nie obawia przyszłości związku:

– Jeśli chodzi o sferę relacji rodzinnych, partnerskich, to tutaj miałam dużo mocnych, bardzo mocnych rozczarowań, tak, że myślałam sobie, że właściwie to byłoby głupie znowu kochać… – powiedziała.

Edyta Górniak w domu Joanny Krupy (Instagram)

– Nie mogę powiedzieć, że nie jestem pełna strachu – wyznała wokalistka.

Trzymamy kciuki, by tym razem nigdy się nie skończyło!

Kwitnąca Edyta Górniak w Dzień dobry TVN opowiada o miłości do swego COUNTRY BOY

Kwitnąca Edyta Górniak w Dzień dobry TVN opowiada o miłości do swego COUNTRY BOY

Kwitnąca Edyta Górniak w Dzień dobry TVN opowiada o miłości do swego COUNTRY BOY

Więcej zdjęć Edyty Górniak przed studiem TVN znajdziecie w galerii