W miniony weekend paparazzi zrobili zdjęcia Kylie Jenner (22 l.) i jej byłemu chłopakowi, Travisowi Scottowi (28 l.). Para imprezowała razem w towarzystwie znajomych w jednym z klubów.

Zobacz: Kylie Jenner i Travis Scott razem w KLUBIE (ZDJĘCIA)

Fotki wystarczyły, by pojawiły się plotki o tym, że Jennerka wróciła do swego „eks”. Fani nie kryli zadowolenia – wielu z nich chciałoby, żeby Kylie i Travis znów byli razem i z ich córeczką, Stormi, tworzyli rodzinkę jak-z-obrazka.

Nic z tego.

Magazyn „People” rozmawiał ze znajomym pary, który twierdzi, że wspólne wyjścia do klubów nie oznaczają, że para znów jest razem. Osoba z otoczenia Kylie mówi, że celebrytka i jej były chłopak nie funkcjonują już jako para i nie mają takiego zamiaru.

Czytaj też: Kylie Jenner wyjechała w kompletną dzicz – nie zapomniała zabrać do lasu kozaków na SZPILCE

Kylie i Travis lubią wychodzić w tym samym towarzystwie, mają wspólnych znajomych. Oczywiście że spędzają razem sporo czasu opiekując się Stormi. Obojgu lepiej wychodzi bycie rodzicem dla Stormi niż bycie razem w związku – mówi informator.

Jenner i Scott zaczęli się spotykać w kwietniu 2017 roku. W lutym 2018 roku Kylie urodziła ich córkę, Stormi Webster. Choć się rozstali, Travis wciąż jest oddanym ojcem, a córeczka za nim przepada.

Kylie Jenner, Travis Scott i ich córka, Stormi Webster

Kylie Jenner, Travis Scott i ich córka, Stormi Webster, fot. Press Agency / The Mega Agency / Forum

Kylie Jenner, Travis Scott

Kylie Jenner, Travis Scott, fot. Tony Michaels/ROT / Capital pictures / Forum

Travis Scott z córką Stormi Webster

Travis Scott z córką Stormi Webster, fot. HA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum