Kylie Jenner (25 l.) właśnie opublikowała na swoim Instagramie galerię zdjęć, na której przewija się jej mały synek. Celebrytka potwierdziła, że „nadal nazywa się Wolf”.

Kylie Jenner sprzedaje swoją willę wartą 20 milionów dolarów. Tak mieszka

Kylie Jenner pochwaliła się zdjęciami swojego 9-miesięcznego syna i 4-letnią córkę Stormi, które dzieli z raperem Travisem Scottem. Urocze zdjęcia pokazują jej małego chłopca, którego imię Jenner i Scott niby nadal nie zostało ujawnione, ale według doniesień dziecko „nadal nazywa się Wolf”.

Moje dziecko nadal ma na imię Wolf, dam wam znać, kiedy je zmienię. Może powiem wam w 3. sezonie [przyp. reality show The Kardashians, wyznała w programie.

Kylie Jenner pokazała 9-miesięcznego synka

Dla przypomnienia miesiąc po tym, jak Jenner i Scott powitali na świecie swojego synka, założycielka Kylie Cosmetics ogłosiła na swoich Instagram Stories, że jej syn nie będzie już nosił imienia Wolf.

Kendall Jenner zaskoczyła nową stylizacją. Czyżby DAWAŁA PRZYZWOLENIE na…

Ten rok był dla mnie bardzo przełomowy […] Jest tak wiele niesamowitych rzeczy, którymi jestem naprawdę podekscytowana. Mowa o spędzaniu czasu z moimi dziećmi i naprawdę zanurzenia się w mojej pracy, wyznała Kylie Jenner.