Mimo, że w sieci krążą plotki, że Kendall Jenner (27 l.) nie pojawia się publicznie, bo jest w czasie rekonwalescencji po operacji plastycznej, modelka pojawiła się w Los Angeles w minioną niedzielę. Od razu przyłapali ją paparazzi, którzy sfotografowali ją w niecodziennej stylizacji.

Kendall Jenner dostała ataku paniki przed wielką galą. Co się stało?

Kendall Jenner miała na sobie zabudowane czarne figi, które połączyła z czarnymi rajstopami i czółenkami na niewysokim obcasie. W tym samym kolorze. Look uzupełniła czarnym sweterkiem, okularami przeciwsłonecznymi i torebką Bottega Veneta. Przez lata mówiono o tym, że legginsy nie są spodniami… Teraz przyszedł czas na rajstopy?

 

Kendall Jenner lansuje rajstopy jako spodnie?

Kendall Jenner została sfotografowana podczas wyjścia z sesji dla luksusowej marki modowej FWRD. Prawdopodobnie brała udział w sesji zdjęciowej dla brandu.

Po tym Halloween ludzie zmienili zdanie na temat Kendall Jenner. Wow!

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat lansowania nowego trendu. Nie wiadomo jednak czy to jest jej nowy styl, czy zwyczajnie nie chciało jej się już zakładać spodni, na krótkim odcinku ze studia do samochodu. Jak myślicie?