Kylie Jenner (22 l.) znana jest z tego, że całkowicie zmieniła swój wygląd za pomocą operacji plastycznych i zabiegów. Gwiazda jeszcze kilka lat temu nie miała pełnych ust, czy tak pokaźnego biustu i pośladków. Słynąca z zamiłowania do mocnego makijażu i wyzywających strojów celebrytka, ostatnio eksperymentuje z wizerunkiem. Wygląda bardziej naturalnie?

Kylie Jenner z Travisem Scottem i Stormi w Los Angeles (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner zmienia styl?

Kylie Jenner 2,5 roku temu przeszła prawdziwą rewolucję – to wtedy urodziła się jej córka Stormi. Szybko stała się oczkiem w jej głowie.

Celebrytka nie zmieniła swojego seksownego stylu, porzucała go czasem na rzecz luźnych spodni i dresów, ale gdy tylko miała okazję, stroiła się i mocno malowała.

Na najnowszych zdjęciach Kylie i ojciec jej córki, Travis Scott, wychodzą z hotelu przy plaży w Kalifornii. Uwagę zwraca wygląd Jennerki – ma lekki makijaż, usta, które wyglądają, jakby częściowo zrezygnowała z wypełniaczy i jaśniejszy kolor włosów. Ma też krótsze paznokcie.

Kylie Jenner

Kylie Jenner fot. Backgrid USA / Forum

Ubrana jest w długą, białą spódnicę, koszulę i trampki. Jej zamiłowanie do markowych dodatków zdradza torebka z logo Chanel.

Córka Kylie Jenner może pochwalić się pokaźną kolekcją samochodów – „same wypasione bryki”

Podoba Wam się jej nowy styl?

Kylie Jenner

Kylie Jenner fot. Backgrid USA / Forum

Kylie Jenner z torebką Chanel

Kylie Jenner z torebką Chanel fot. Backgrid USA / Forum