Kylie Jenner dorobiła się fortuny na własnych kosmetykach do makijażu. Potem stworzyła produkty do pielęgnacji twarzy „Kylie Skin„. „Forbes” okrzyknął ją nawet najmłodszą miliarderką na świecie.

Kylie Jenner robi makijaż tacie

Już w piątek kosmetyki Kylie Jenner będzie można kupić w Polsce

Kylie Jenner postanowiła trochę pomóc w karierze taty i wystąpiła u niego na kanale YouTube. Rzadko, kiedy młoda gwiazda bierze udział w takich przedsięwzięciach.

To najważniejszy moment w moim życiu. Czy kiedykolwiek myślałeś, że ten dzień nadejdzie? – powiedziała Kylie Jenner.

Kylie Jenner i Caitlyn Jenner. Fot. YouTube screen

Przypominamy, że Bruce Jenner w 2015 roku zamienił się w transpłciową osobę. Podczas makijażu oboje ze sobą rozmawiali. Caitlyn zdradza na filmie, że Kylie jak dorastała bardzo dużo mówiła o makijażu, wręcz miała obsesję na tym punkcie.

Wyszło też na jaw, że Kylie nadal mówi do Caitlyn tata.

Wiem, że czasami ludzie są naprawdę zdezorientowani, kiedy Kendall i ja wciąż nazywamy cię„ tatą ”. Wiem, że rozmawialiśmy kilka lat temu o tym i nie przeszkadzało Ci. Co teraz o tym myślisz? – zapytała Kylie.

Czuję, że była to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjąłem – przyznała Caitlyn.

Kylie Jenner powiedziała też, że jej córkę Stormi jeszcze nie ciągnie do makijażu, ale za to jest bardzo wysportowana i będzie taka, jak ona, Kendall albo Caitlyn. Przypominamy, że Bruce Jenner był olimpijczykiem w wieloboju.

Kosmetyki Kylie Jenner to PORAŻKA? „Większość ludzi dostała po tych kosmetykach uczulenia”

Caitlyn roześmiała się, kiedy Kylie stwierdziła, że jest dobra w sporcie. Gwiazda odpowiedziała: „Jestem dobra we wszystkim, o czym myślę, jeśli chodzi o sport”.

Kylie Jenner i Caitlyn Jenner. Fot. YouTube screen

Kylie Jenner i Caitlyn Jenner. Fot. YouTube screen