Plotki o romansie Lady Gagi (32 l.) i Bradleya Coopera (44 l.) nie cichną mimo tego, że aktor na rozdaniu Oscarów pojawił się w towarzystwie żony, Iriny Shayk.

Fani podejrzewają, że są oni w sobie zakochani, bo widzą niesamowitą chemię między nimi. Iskrzyło również, gdy podczas gali wspólnie zaśpiewali Shallow.

LADY GAGA PRZYZNAJE, ŻE BRADLEY COOPER ZABRONIŁ JEJ MALOWAĆ SIĘ NA PLANIE FILMU

Znajomy pary zdradził hollywoodlife.com, że od początku obawiali się takich plotek. Są jednak tylko przyjaciółmi i podchodzą do tego z dystansem.

Uważają, że to śmieszne i słodkie, gdy fani mówią, że pewnego dnia się pobiorą, zwłaszcza po tym, jak Lady Gaga zerwała zaręczyny. Słyszeli szepty za plecami już wtedy, gdy zaczęli pracować razem i widać było między nimi chemię. Spodziewali się tego już przed rozpoczęciem zdjęć.

91st Academy Awards - Oscars - Hollywood

Mają nadzieję, że w przyszłości jeszcze będą razem pracować.

Chcieliby współpracować ponownie w przyszłości. Gaga naprawdę chce być traktowana jak poważna aktorka i ufa opinii Bradleya. Wiele razy poszła do niego po poradę zawodową. Stał się dla niej mentorem.

Lady Gaga i Bradley Cooper w wykonaniu Shallow na Oscarach 2019. Trudno było ukryć CHEMIĘ!

Może czas dać im spokój? 😉

A Star is Born - UK premiere held at the Vue Cinema, Leicester Square. / TIMMSY / BACKGRID , kod: Lady Gaga - Bradley Cooper