Irina Shayk nie musi już się martwić plotkami na temat romansu jej partnera, Bradleya Coopera i Lady Gagi. Us Weekly donosi, że Lady zmieniła już obiekt zainteresowań. Teraz podobno spotyka się z Jeremym Rennerem.

Lady Gaga kilka tygodni temu rozstała się z narzeczonym, Cristiano Carino. Podobno za zakończeniem związku nie stały żadne dramatyczne okoliczności – para po prostu nie do końca się dogadywała, oboje czuli, że nie są dla siebie stworzeni. Rozstanie Gagi z chłopakiem zbiegło się w czasie z ceremonią rozdania Oscarów i jej wspólnym występem z Cooperem.

Lady Gaga jednak jest w CIĄŻY? Tylko spójrzcie na jej brzuch w tej obcisłej sukience!

Gorące show przyczyniło się do powstania nowych plotek o romansie. Drama wokół rzekomej zdrady Coopera i biednej Iriny Shayk trwała ponad tydzień. Ucichła równie nagle, jak się pojawiła.

Pora więc na nowe plotki! Us Weekly nie próżnuje i właśnie wrzucił Lady do nowego układu. Tym razem z innym aktorem.

Jeremy Renner spotyka się z Lady Gagą?

Jerem Renner rozstał się z żoną po zaledwie 10 miesiącach małżeństwa. Żoną aktora była kanadyjska aktorka Sonnią Pachecopo. Para ma córkę, 6-letnią Avę, z którą Renner spotyka się regularnie.

Jeremy Renner i seksistowski żart pod adresem Jennifer Lopez

Aktor dba o dobre relacje z dzieckiem. O związkach Jeremy’ego prawie się nie pisze – aktor unika rozgłosu z kobietami w tle.

Tymczasem telewizja E! zasięgnęła języka u źródeł i zapytała, czy coś faktycznie lączy Gagę i aktora. W odpowiedzi padło dementi – owszem, piosenkarka i aktor spotykali się, ale tylko jako przyjaciele. Spędzili razem trochę czasu, ale nie łączy ich żaden związek – dowiedzieli się dziennikarze.

 

Myślicie, że Lady Gaga i Jeremy Renner pasowaliby do siebie?

 

 

Lady Gaga Jeremy Renner