Lady Gaga i romans z Bradleyem Cooperem to najgorętszy temat w mediach. Niedawno pojawiły się plotki na temat ciąży Lady Gagi, która przyznała, że jest w ciąży, ale z nową płytą LG6. W piątkowy wieczór wokalistka dała niesamowity występ jazzowy w obcisłej czarnej sukience.

Lady Gaga i Bradley Cooper

Po wygranej na Oscarach 2019 roku plotek o romansie Lady Gagi i Bradleya jest coraz mniej. Obydwoje zdementowali plotki o romansie, jednak wielu Internautów twierdzi, że mają się ku sobie.

Zarówno Gaga jak i Bradley wrócili do swojej rutyny. Bradley Cooper zajął się życiem rodzinnym, a Lady Gaga dalej rozwija karierę.

Lady Gaga rozstała się z narzeczonym, więc oficjalnie jest singielką. Nic więc dziwnego, że w mediach zawrzało, gdy przyznała, że jest w „ciąży”:

Plotki na temat tego, że jestem w ciąży? Tak, jestem w ciąży z #LG6 – napisała na Twitterze.

Lady Gaga jest w ciąży?

Lady Gaga w piątkowy wieczór dała improwizowany koncert w Los Angeles. Na scenie w Black Rabbit Rose w Los Angeles wystąpiła śpiewając jazzowy utwór Franka Sinatry. Miała na sobie czarną, obcisłą sukienkę, w której prezentowała się genialnie.

Lady Gaga w ciąży, ale nie z Bradleyem Cooperem. Tylko ona mogła to napisać

Myślicie, że może być w ciąży?

Zagłosuj w naszej SONDZIE.

Sonda

poll-violet

Wierzycie w romans Bradleya Coopera z Lady Gagą

1

Zdecydowanie Tak

2
Irina Shayk

W każdej plotce jest ziarno prawdy

3
Irina Shayk and Bradley Cooper.

Jasne, że plotki

A Star is Born - UK premiere held at the Vue Cinema, Leicester Square. / TIMMSY / BACKGRID , kod: Lady Gaga - Bradley Cooper 91st Academy Awards - Oscars - Hollywood