Lady Gaga ostatnio jest najchętniej komentowaną gwiazdą na świecie. Najpierw wielki sukces filmu, w którym zagrała główną rolę „Narodziny gwiazdy” i wygrana Oscara za najlepszą piosenkę. Natomiast największym echem odbiła się plotka o romansie z Bradleyem Cooperem.

Mina Iriny Shayk mówi wszystko. Romans Bradleya Coopera z Lady Gagą to nie plotki? (ZDJĘCIA)

Doniesienia z pewnością szybko by ucichły, gdyby Lady Gaga i Bradley Cooper normalnie się zachowywali. A tak nie było. Od premiery filmu w wywiadach często powtarzali, że od razu znaleźli wspólny język i świetnie im się razem pracowało. Następnie fani wokalistki zauważyli, że jej nowy tatuaż mogła zrobić specjalnie dla Coopera. Przedstawia on nuty na pięciolinii, układające się w GAGA, ale jeśli patrzeć kluczem basowym, jest to BCBC, co oznacza inicjały aktora. Z kolei parę tygodni temu wyszło na jaw, że Gaga rozstała się z narzeczonym Christianem Carino.

A podczas gali oscarowej zaśpiewali piosenkę „Shallow” z filmu „Narodziny Gwiazdy”. Widzowie po występie komentowali, że było czuć chemię.

Fani pary śledzili ich każdy ruch. Znajdowali wiele dowód wskazujących na ich romans. Teraz chyba poszli o krok za daleko. Internauci w mediach społecznościowych zaczęli wypisywać, że piosenkarka jest w ciąży. Wcześniej Lady Gaga nie komentowała tych plotek. Jednak doniesienia o ciąży chyba uraziły artystkę i postanowiła się do nich odnieść.

Znaleźli NIEZBITY dowód na romans Lady Gagi i Bradleya Coopera

Plotki na temat tego, że jestem w ciąży? Tak, jestem w ciąży z #LG6

– napisała na Twitterze.

Gaga żartobliwie odpowiedziała, że jest w ciąży, ale nie z Bradleyem Cooperem tylko z jej szóstą płytą. LG6 – oznacza jej kolejny longplay, czyli płyta.

A Star is Born - UK premiere held at the Vue Cinema, Leicester Square. / TIMMSY / BACKGRID , kod: Lady Gaga - Bradley Cooper
91st Academy Awards - Oscars - Hollywood
91st Academy Awards - Oscars - Hollywood
Wyświetl ten post na Instagramie.

#LookWhatIFound #AStarIsBorn

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)