Znak rozpoznawczy Lady Gaga? Gdybyśmy mieli podać tylko jeden, z pewnością postawilibyśmy na oryginalne i niecodzienne stylizacje. Zresztą te określenia i tak chyba nie oddają do końca tego, jak w rzeczywistości prezentują się jej stroje. Bo jak właściwie nazwać kreację z mięsa, abstrakcyjne w formie suknie i nakrycia głowy czy niebotycznie wysokie platformy? Niemniej artystka czasami decyduje się na o wiele bardziej skromne historie i wtedy na przykład wskakuje w projekt… polskiej designerki!

WOW! Lady Gaga pokazała pierwsze zdjęcie z planu filmu „House of Gucci”

Lady Gaga w sukience Magdy Butrym i szalu z dolarów

Choć mała biała sukienka w czarne groszki z kolekcji Magdy Butrym to nie jest wybór, o który podejrzewałybyśmy panią Germanottę, musimy przyznać, że w sukience tej jest jej naprawdę do twarzy. Dodajmy, że kreacja ta przypadła do gustu także między innymi Margot Robbie.

Wokalistka nie byłaby jednak sobą, gdy nie dołożyła by do niej choć jednego „oryginalnego” akcentu. Czym więc 35-latka uzupełniła swój look? Szalem z banknotów. Tak, tak, dobrze czytacie. Do tego dołożyła także torebkę Hermes i okulary Valentino. I choć sukienka sama w sobie nie jest tania, bo kosztuje ponad 5 500 złotych, na tle akcesoriów wypada „biednie”.

Sceniczne kreacje Lady Gagi zachwycają. Okazuje się, że zaprojektowała je bliska osoba artystki

Tą luksusową stylizacją Gaga pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Jaka była reakcja fanów? Cóż, większość z nich przyznała, że przydałby im się taki szalik…

A wy co myślicie? Przesada?

Lady Gaga

Lady Gaga, fot.Forum/Backgrid USA

Lady Gaga pozuje przed fotoreporterami

Lady Gaga/fot.Forum