Lady Marina Windsor (27 l.) jest prawnuczką Królowej Elżbiety. Mimo młodego wieku kobieta była uczestniczką kilku głośnych skandali. Jak wiadomo, każdy ruch rodziny królewskiej jest bacznie obserwowany przez resztę świata, dlatego warto jest trzymać się ścisłych zasad królewskiego protokołu. Lady Marina niezbyt chce być podporządkowana surowym i wiążącym ją zasadom, dlatego postanowiła się zbuntować. Powodem tego miało być nie zaproszenie na ślub u Księcia Harry’ego i Meghan Markle. Kim dokładnie jest ta arystokratka?

Meghan Markle ZDRADZIŁA jak pieszczotliwie nazywa małego Archie’go!

Lady Marina Windsor – skandalista rodziny królewskiej

Rodzina Windsorów może pochwalić się długowieczną tradycją. Z pewnością jest to najbardziej medialna rodzina na świecie. Ludzie kompletnie szaleją na punkcie królowej Elżbiety i wszystkich jej bliskich. Łakną więcej skandali czy informacji zza „zamkniętych drzwi”. Ludzie byli świadkami ślubów, narodzin dzieci, rozwodów czy śmierci członków rodu Windsorów. Obserwują losy rodziny królewskiej od lat.

Nie mniejszą popularnością cieszą się młodsze osoby z rodziny królewskiej. Aktualnie świat oszalał na punkcie wyjazdowych stylizacji Meghan Markle, która jest w oficjalnej podróży wraz z rodziną po Afryce. Księżna Meghan postanowiła pokazać się ponownie w sukience, która miała już na sobie jakiś czas temu, przed urodzeniem małego Archie’go.

Najmniej uwagi poświęca się Lady Marinie Windsor a jest ona bardzo barwną postacią.

Kim jest lady Marina Windsor?

Co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o pozostałych członkach rodziny królewskiej, którzy nie są na świeczniku, tak jak Księżna Kate czy Meghan Markle. Ostatnio pisaliśmy o zaręczynach wśród członków rodziny królewskiej. Zamieciona pod dywan została natomiast sprawa lady Marinie Charlotte Windsor, której odebrano prawo do dziedziczenia tronu!

Lady Marina Charlotte Alexandra Katharine Helen Windsor, tak przedstawia się pełne imię i nazwisko brytyjskiej arystokratki. Jest ona starszą córka George’a Windsora i Sylvany Tomaselli. Lady Marina jest wnuczką Edwarda, księcia Kentu oraz prawnuczką królowej Elżbiety II.

Do 2008 roku  była 25. w kolejce w sukcesji do brytyjskiego tronu. Problem pojawił się, gdy przeszła na katolicyzm. Według zasad obowiązujących w rodzinie królewskiej, jej członkowie muszą wyznawać anglikanizm i jest to warunek konieczny. Rodzina Windsorów nie może być innej wiary, z tego też względu Meghan Markle tuż przed ślubem zmieniła wyznanie i przyjęła chrzest. Przez swoją decyzję Lady Marina utraciła prawo do dziedziczenia tronu.  Jednak szansa na to, że kobieta obejmie władzę i tak była niewielka.

Media postanowiły zainteresować się Lady Mariną, kiedy okazało się, że nie została zaproszona na głośny „royal wedding” księcia Harry’ego i Meghan Markle, który jest jej kuzynem. Wykluczenie z listy gości zdziwiło wszystkich. Zaraz zaczęto doszukiwać się kolejnych rodzinnych konfliktów. Decyzję tę tłumaczono zmianą wiary lady Mariny. Okazało się jednak, że Lady Marina wraz z siostrą nie pojawiły się na ślubie Meghan i Harry’ego, ponieważ lista gości nie sięga trzeciego pokolenia. Zaprasza się jedynie bliską rodzinę.

Lady Marina Windsor

Lady Marina Windsor (po lewej) w towarzystwie siostry Lady Ameli i, zjawiły się w Katedrze na uroczystych obchodach świętowania 90 urodzin Królowej Elżbiety. Fot.Forum/Press Association.

Meghan Markle Książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle pobrali sie. Fot. NEIL HALL/Pool via REUTERS

Meghan Markle Książę Harry

Meghan Markle wraz z mężem na królewskim ślubie. Fot.Forum/MegaAgency.

Meghan Markle Książę Harry

Książę i Księżna Sussex na oficjalnym zdjęciu pokazują swojego syna Archie;go. Fot.Forum/MEGAAgency.

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:

Królowa Elżbieta ustawia do pionu gwiazdę, która kompletnie NIE UMIAŁA zachować się przy stole!

Królowa Elżbieta powiedziała NIESMACZNY żart na temat księcia Harry’ego i jego syna

Wstydź się, Meghan! Oto co pracownicy księżnej Kate mówią o swojej przełożonej