Lara Gessler jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Córka Magdy Gessler regularnie dzieli się w sieci ze swoimi odbiorcami nie tylko życiem prywatnym, lecz także zawodowym. W jej relacjach nie brakuje więc kontentu związanego z macierzyństwem, podróżami czy oczywiście kulinariami. Niedawno jednak celebrytka pochwaliła się swoim nowym, nieco zaskakującym odkryciem…

Lara Gessler tuli się do męża na ściance po tym, jak broniła go, kiedy uciekł do hotelu po narodzinach dziecka

Lara Gessler jest sobowtórką historycznej postaci?

Lara Gessler może pochwalić się oryginalną urodą. I choć 34-latkę trudno pomylić z kimkolwiek innym, wygląda na to, że influencerka właśnie znalazła swoją sobowtórkę. A raczej historyczną postać, do której jest bardzo podobna.

O kim mowa? Chodzi o francuską śpiewaczkę operową, Marie Fel. Lara natknęła się na jej portret w jednej z książek. Swoimi spostrzeżeniami od razu podzieliła się z fanami na Instagramie.

Jeszcze nie widzieliśmy Kurzopków w takim wydaniu. Zobaczcie, jak bawili się w Andrzejki

Chyba jestem czyimś sobowtórem – poinformowała w social mediach swoich fanów.

Córka znanej restauratorki jednocześnie zapytała obserwatorów o opinię, organizując ankietę. Internauci mieli możliwość zaznaczenia jednej z dwóch odpowiedzi – „Nie ma wątpliwości” lub „Nie”. Jaki był wynik głosowania? Zdecydowana większość osób opowiedziała się za dużym podobieństwem między kobietami.

A wy co sądzicie?

Julia Kamińska po raz pierwszy o rozstaniu ze starszym partnerem. Szokuje wyznaniem!

 

fot. IG @lara_gessler

Lara Gessler, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Lara Gessler, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Lara Gessler, Piotr Szeląg, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA