Lara Gessler rozwinęła swoją karierę już prawie jak mama – Magda Gessler. Chętnie jest zapraszana do telewizji i na celebryckie bankiety. Sama wokół siebie chętnie wzbudza kontrowersje przez epatowanie ciałem, co w końcu przyniosło efekty…

Lara Gessler reklamuje drzwi

Lara Gessler pokazała znamię na piersi – przez wiele lat miała z jego powodu kompleksy

Dostała lukratywny kontrakt reklamowy, który już na samym początku zaskakuje – nie będzie, jak mama reklamować parówek, czy sprzętów kuchennych, a DRZWI. 

Jednak to nie koniec kontrowersji… Córka restauratorki reklamuje drzwi pod hasłem:

Miejsce kobiet jest w kuchni.

Lara Gessler nie lubi biustonoszy – często zostawia bieliznę w domu i odsłania DEKOLT

Córka Magdy Gessler dla „Plotka” wytłumaczyła, jakie przesłanie niesie kampania: „Chodzi o to, że cokolwiek uchodzi za „babską” cechę czy domenę, to nie znaczy, że mamy się tego wyzbyć i robić tylko rzeczy, które nas wstawiają w męskie spodnie. To, co uchodzi za kobiece cechy, to nie jest powód do wstydu, jeśli z głową się do tego podejdzie i się to posiądzie” – wyjaśnia.

Dodaje, że tak samo faceci w kuchni nie powinni uchodzić za pantoflarzy, bo żyjemy w czasach, kiedy granice się zacierają, a to, co uchodziło za typowo babskie, może być tak samo pożądane, jak typowo męskie cechy.

Lara Gessler świętowała 30. urodziny. Pokazała zdjęcie z partnerem: Cudowni – piszą fani

Dla firmy jest to powód do świętowania, bo o to właśnie chodzi, żeby zwrócić uwagę klienta, ale czy Lara Gessler ma powody do świętowania…

Co o tym sądzicie?

https://www.facebook.com/porta.otworzsiena/photos/rpp.379362288759122/3345054622189859/?type=3&theater

https://www.instagram.com/p/B6s3wahlCDf/