Magda Gessler jest bez wątpienia jedną z najjaśniejszych gwiazd TVN. Kulinarna celebrytka przyciąga przed ekrany ogromną rzeszę fanów, którzy uwielbiają ją za riposty i barwne stylizację.

Magda Gessler – autobiografia

Magda Gessler z nagim biustem! Odtworzyła słynny obraz

Magda Gessler przygotowała dla fanów niespodziankę. W ostatnim czasie napisała swoją pierwszą autobiografię z pomocą Dominika Linowskiego, który wcześniej zajmował się doradztwem podatkowym. W książce znajdą się historię restauratorki oczami innych osób m.in. Joanny Przytakiewicz i Lary Gessler.

Dzisiaj restauratorka wrzuciła mocny fragment wywiadu Lary Gessler na swoim Instagramie. Wspomina, że lata 90. nie były dla nich kolorowe:

Naprawdę to, co ona ma w tej chwili to jest małe miki w porównaniu do tego, jak oni żyli w tych latach 90. kiedy faktycznie na starówkę weszła mafia, chciała zbierać haracze. Ona się nie zgadzała na to, więc my byliśmy narażeni cały czas – mówi Lara.

Magda Gessler skrytykowała własne danie. „Krowie łajno”

Wspomina, że to był momenty, kiedy bardzo popularnym sposobem zarobku było porywanie dzieci i ona z bratem mieli ochronę 24/7.

Mieliśmy panów z BOR-u, bardzo fajnych, którzy byli z nami cały czas. Jeździli z nami na wakacje. Ja się budziłam, oni robili pompki. Nie chciałam w nocy spać, dawali mi magazynek. Ja sobie wkładałam naboje, wyjmowałam naboje […] Wychowałam się z nią jako mamą w dość egzotycznym domu, wolnościowym bardzo – opowiada Lara.

Magda Gessler sprzedaje „pączki dla seniorów”. Cena szokuje

Lara Gessler pokazała brzuch po trzech miesiącach od porodu.

Lara Gessler pokazała brzuch po trzech miesiącach od porodu. Fot.Instagram/lara_gessler.

Lara Gessler z rodziną

Lara Gessler z rodziną/fot. Instagram/lara_gessler