Laura Breszka to polska aktorka filmowa i serialowa. Kilka lat temu spotykała się z Antonim Królikowskim i to właśnie od tego momentu dla większości stała się popularna. Aktorka ma jednak duże doświadczenie w tej branży, zagrała m.in. w produkcjach takich jak „Singielka”, „Komisarz Aleks”, „Zakochani po uszy”, a także w nowym filmie „Cały ten seks”. Prywatnie aktorka realizuje się jako samotna mama 13-letniej Lei oraz sprawuje opiekę nad 6-letnim synkiem swojej zmarłej siostry. Wcześniej rozstała się z ojcem swojej córki i walczyła w sądzie o alimenty. W 2022 roku Laura przedstawiła światu swojego nowego, młodszego o trzy lata chłopaka Maćka.

TYLKO U NAS! Laura Breszka broni rodziny Królikowskich: „Bardzo fajna jest jego mama” (WIDEO)

Laura Breszka o przemocy psychicznej ze strony byłego partnera

Teraz aktorka zdobyła się na szczere i szokujące wyznanie dotyczące jej byłego partnera – w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle zdradziła, że była ofiarą przemocy, a swojego ex-partnera nazwała psychopatą:

Dotknął mnie w życiu terror psychiczny od bliskiego mężczyzny, który okazał się psychopatą. Spotkałam się z wyrafinowaną przemocą. Absolutnie nie mam nadziei, że gdybym wyszła na ring z tą osobą, to bym wygrała. Psychopatyczne osobowości są wśród nas. Ja akurat doświadczyłam tego, nie będę tego ukrywać. I wciąż doświadczam (…). Może jak założę fundację, to będę o tym mówić szerzej, a na razie, jak chce do mnie jakaś dziewczyna przyjść, pogadać, to proszę bardzo.

Jednocześnie przyznała, że wciąż musi walczyć o alimenty na córkę i do akcji wkroczył komornik:

Moje alimenty ściąga komornik i nikt do teraz o tym nie wiedział. Jest to słabe, ale jestem w tym temacie 13 lat, więc jestem przesiąknięta tym. Nie chcę o tym mówić, chociaż chyba powinno się o tym mówić. Nie do końca mam ochotę budować swoją karierę na mówieniu o alimentach. […] Powiem szczerze, że dotknęły mnie w życiu dużo gorsze rzeczy od bliskiego mężczyzny niż niepłacenie alimentów. Jeżeli chodzi o alimenty, to rzeczywiście nie płaci, idziesz do sądu, każą mu zapłacić, komornik wchodzi na konto. Ale jeżeli chodzi o przemoc, taką trudną do udowodnienia, to jest mnóstwo energii, którą ty musisz wykrzesać z siebie, żeby – jak zauważyłam – tak naprawdę walczyć z wiatrakami.

Dla osób doświadczających przemocy w rodzinie dostępna jest Niebieska Linia pod numerem telefonu 800 120 002.

Laura Breszka adoptowała dziecko. Aktorka zaopiekowała się chłopcem po śmierci siostry

pasekkozak

Laura Breszka bez skrępowania o swoich fantazjach seksualnych (WIDEO)

Laura Breszka

Laura Breszka

scena z: Laura Breszka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Izabela Sakutova, Laura Breszka, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Laura Breszka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Laura Breszka, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Laura Breszka pod studiem "DDTVN".

Laura Breszka, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA.

scena z: Laura Breszka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA