Wczoraj rozpętała się kolejna kłótnia z udziałem Pauliny Smaszcz i wyjątkowo z Laurą Breszką. Aktorka skomentowała jej post na Instagramie, w którym dziękowała fankom za wsparcie i tłumaczyła, że nie powinno się przejmować hejtem.

TYLKO U NAS! Laura Breszka broni rodziny Królikowskich: „Bardzo fajna jest jego mama” (WIDEO)

Laura Breszka pisze, co myśli o Paulinie Smaszcz

Laura Breszka napisała wprost, że Paulina Smaszcz „jest bardzo złośliwa i pewna siebie”: 

Wbija pani szpilę na każdym kroku swojemu byłemu mężowi. W białych rękawiczkach, ale jednak jest to widoczne nawet dla ludzi, którzy nie znają pani wcale. (…) Jest pani zwyczajnie złośliwa, ale na pewno bardzo pewna siebie. Mega przerażający miks. Niestety za późno na to, żeby wyjść z tego z klasą. Zaprosiłabym panią na podcast, ale mogłoby się to źle skończyć – skomentowała Breszka.

Na Kobietę Petardę nie trzeba było długo czekać, szybko napisała do aktorki, co myśli o jej słowach. Laura Breszka jednak nie dała za wygraną i udostępniła od niej wiadomość. Jej treść poniżej:

Do głupich ci*** nie przychodzę na podcasty. Brakuje ci talentu i edukacji. Też się bzykałaś z Królikowskim, więc jak widać szmacenie ci nieobce – podobno napisała Paulina Smaszcz.

Laura Breszka pokazała nowego chłopaka!

Po rozpętaniu burzy w sieci aktorka nagrała krótki film na Instagramie, w którym podziękowała za wsparcie:

Dziękuję bardzo wszystkim za słowa wsparcia po wczorajszej małej aferce. Nie odpiszę wszystkim, ale starałam się na początku! Bardzo dziękuję, jesteście wszyscy bardzo fajni, chyba, nie? – powiedziała Breszka.

Laura Breszka adoptowała dziecko. Aktorka zaopiekowała się chłopcem po śmierci siostry

Następnie zaczęła komplementować swoich obserwatorów:

I ładni! Kobiety bardzo takie zadbane, piękne mi piszą, i mężczyźni też niczego sobie. To chyba najfajniejsze, co można usłyszeć. Że jesteście ładni… – mówiła Laura.

Laura Breszka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Laura Breszka

Laura Breszka, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

IG: paulina.smaszcz

scena z: Paulina Smaszcz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA