33-letnia Lea Michele spodziewa się dziecka – podał magazyn „People”. Aktorka jest w ciąży z mężem, Zandym Reichem, CEO marki odzieżowej AYR.

Lea Michele zaręczyła się z mężczyzną, który od lat był jej przyjacielem

Lea i Zandy zaczęli się spotykać w lipcu 2017 roku. W marcu 2018 roku Reich oświadczył się Lei. Para pobrała się w marcu 2019 roku. Ich znajomi mówią, że oboje marzyli o dziecku.

Lea Michele stała się sławna dzięki roli Rachel Berry w serialu stacji Fox, Glee. Na planie poznała swego późniejszego chłopaka, Cory’ego Montheitha. Cory zmarła w 2013 roku na skutek przedawkowania heroiny. Aktorka miała wtedy 26 lat. Śmierć chłopaka była dnla Lei ogromną traumą, w końcu jednak gwiazda ułożyła sobie życie.

Lea Michele tęskni za byłym chłopakiem. To zdjęcie mówi WSZYSTKO!

Ciąża Lei jest dobrą wiadomością dla kobiet, które nie mogą doczekać się dziecka z powodu choroby – Michele wyznała jakiś czas temu, że cierpi na zespół policystycznych jajników (taką samą diagnozę usłyszała również Sandra Kubicka). Lea opowiadając o swej chorobie zdradziła, że jednym z jej skutków, poza problemami z zajściem w ciążę, jest przybierania na wadze. Lea miała też problemy z cerą.

Lea trafiła w dobre ręce – terapia lekami i dieta pomogły. Dziś Lea oczekuje na przyjście na świat jej pierwszego dziecka – wygląda przy tym pięknie i promiennie.

Gratulujemy!

Lea Michele

Lea Michele, fot. RW/MPI / Capital pictures / Forum

Lea Michele

Lea Michele, fot. Nancy Rivera/Bauergriffin.com / MEGA / The Mega Agency / Forum