Sandra Kubicka (24 l.) zdecydowała się na zmianę koloru włosów. Z rozjaśnianego blondu postawiła na bardziej naturalny odcień. Modelka wyjawiła, że jej włosy były w naprawdę złej kondycji i przez to, zmuszona była do zaprzestania ciągłego rozjaśniania. Przy okazji zdradziła, czemu zrezygnowała na jakiś czas z modelingu. Sprawdźcie, jak teraz wygląda polska modelka.

Sandra Kubicka wspomina rozstanie z mamą i trudną scenę z lotniska

Nowe włosy Sandry Kubickiej

Kubicka podzieliła się na Instagramie efektami pracy fryzjera, który odpowiedzialny jest za jej nowy kolor. Modelka zdradziła, że od ciągłego rozjaśniania jej włosy bardzo się zniszczyły i musiała wrócić do naturalnego koloru. Sandra z natury ma o wiele ciemniejsze włosy niż te, do których nas przyzwyczaiła. Modelka musiała dbać, by regularnie farbować odrosty, a przez to struktura jej włosów nie była w takim stanie jak kiedyś. Kubicka postanowiła przez pewien czas dać im odpocząć i pozwolić się zregenerować.

Back to my natural self. Podoba się? Wróciłam do mojego koloru. Miałam tak zniszczone włosy i milion kolorów ze już nie dało się nawet zrobić odrostów… wiec skoro mam przerwę w modelingu zadecydowałam dam im odpocząć – napisała pod zdjęciem nowej fryzury polska modelka

W komentarzach posypały się słowa uznania od wiernych fanów modelki.

Myślałam ze to Natalia Siwiec 😊

Pięknie wyglądasz

Ej zostań już przy tych, o wiele lepiej – pisali zachwyceni fani nowym kolorem włosów Sandry Kubickiej

Dlaczego Sandra Kubicka zrezygnowała na jakiś czas z modelingu?

Czujni obserwatorzy bardzo szybko wyłapali, że Kubicka wspomniała o przerwie w modelingu. W natychmiastowym tempie pojawiły się pytania. Sama zainteresowana postanowiła na nie odpowiedzieć.

Bo nagrywam program (Taniec z gwiazdami) co piątek i nie dam rady latać na sesje – opowiedziała polska modelka

Jak się okazało, mimo wielu starań Sandra Kubicka nie byłaby w stanie pogodzić pracy na sesjach zdjęciowych, które wymagałyby od niej ciągłych wyjazdów poza granice Polski, z nagrywaniem „Tańca z gwiazdami. Polska modelka musiała wybrać, co jest na chwilę obecną dla niej ważniejsze i postawiła na program.

Co myślicie o tej metamorfozie? Wyszła jej na dobre?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sandra Kubicka o przygotowywaniach do wesela. Okazuje się, że ślub (WIDEO)

Opalona Julia Wieniawa, elegancka Sandra Kubicka i wiele innych gwiazd na evencie magazynu (ZDJĘCIA)

To nagranie idealnie pokazuje, jak Sandra Kubicka dogaduje się z partnerem w Tańcu z Gwiazdami

Sandra Kubicka

Fot.AKPA

Sandra Kubicka

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA