Cudownych wakacji ciąg dalszy! Leonardo DiCaprio (48 l.) został zauważony, jak przybył prywatnym jetem do Nowego Jorku z tajemniczą kobietą u boku. Zdjęcia jako pierwszy opublikował amerykański Page Six.

Leonardo DiCaprio na luksusowym jachcie z nastoletnią bratanicą

Zdobywca Oscara został sfotografowany w białej koszulce, szortach i tenisówkach, czapce z daszkiem i okularach przeciwsłonecznych w towarzystwie pięknej nieznajomej. Para następnie przesiadła się do wielkiego, czarnego SUV-a, zanim odjechali w kierunku luksusowej destynacji – Hamptons.

Zdjęcia obiegły świat prawie tydzień po tym, jak DiCaprio spędził czas w Paryżu z modelką Neelam Gill (28 l.) i bliskim przyjacielem Tobeyem Maguirem (47 l.).

Leonardo DiCaprio i jego cudowne wakacje

DiCaprio, Gill i Maguire zostali sfotografowani podczas wspólnego wypadu do restauracji Loulou na Rue de Rivoli w Paryżu.  Do trio dołączyły dzieci Maguire’a, 16-letnia Ruby i 14-letni Otis, a także 16-letnia Normandie – bratanica DiCaprio.

Leonardo DiCaprio cieszy się życiem na jachcie z 22-letnią modelką

Gwiazda wcześniej wywołała plotki o romansie z Gill w maju 2023, kiedy jedli kolację w ekskluzywnej Chiltern Firehouse w Londynie z jego matką, Irmelin Indenbirken. Jednak informator podał, że brytyjska modelka nie spotykała się z aktorem, ale z jednym z jego kumpli.

Fot. ALEXJR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

"Titanic" ma już 24 lata! Jak przez ten czas zmienili się aktorzy?

Leonardo diCaprio 1997, Image Capital Pictures, fot. Forum/Film Stills
Leonardo diCaprio 2021, fot. Forum/Zuma Press

Leonardo DiCaprio nad morzem

Leonardo DiCaprio nad morzem fot. Backgrid USA / Forum