Leonardo DiCaprio (48 l.) ponownie został przyłapany na luksusowym jachcie, gdzie rozkoszował się słońcem w pobliżu malowniczego wybrzeża Amalfi we Włoszech. Leonardo DiCaprio spędza aktualnie czas na wodzie ze swoim  ojcem Georgem DiCaprio (79 l.), macochą Peggy Farrar i siostrzenicą Normandie Farrar.

Leo DiCaprio bawi się na Coachelli w towarzystwie eks Bradley’a Coopera

Na zdjęciach, które jako pierwsze opublikował brytyjski Daily Mail Leonardo DiCaprio i jego siostrzenica wylegiwali się i opalali na pokładzie jachtu. Na niektórych ujęciach widać, jak aktor wskakuje do wody. Według informatorów rodzina DiCaprio wyruszyła swoim jachtem na wycieczkę do słynnej Blue Grotto Sea Cave na wyspie Capri.

Leonardo DiCaprio i jego nastoletnia bratanica

Dla niewtajemniczonych Normandie Farrar jest córką przyrodniego brata DiCaprio, Adama Farrara, który miał wiele zatargów z prawem. Farrar, który zagrał także w kilku filmach, był kilkakrotnie aresztowany, w tym za posiadanie narkotyków i groźby przemocy wobec partnerki.

Leonardo DiCaprio z gołą klatą cieszy się życiem na jachcie w towarzystwie 22-latki

W 2014 roku on i jego dziewczyna Charity Moore próbowali nawet uprowadzić Normandie, która miała wtedy zaledwie 6 lat. Po jego zatrzymaniu Departament Policji Los Angeles oskarżył Farrara o „przetrzymywanie” córki.