Jak zarabiać miliony w XXI wieku? Okazuje się, że „seks” jest wciąż bardzo lukratywnym biznesem. Leoni Radvinsky (41 l.), ukraińsko-amerykański właściciel OnlyFans wypłacił sobie w zeszłym roku niezłą sumkę.

Blac Chyna usunęła wszystkie wypełniacze i… konto na OnlyFans 

Jak wynika ze sprawozdań finansowych złożonych przez spółkę biznesmen, otrzymał w 2022 roku dywidendę o wartości ponad 338 mln dolarów. Dziewięciocyfrowa pensja Radvinsky’ego wynosi około 1,3 miliona dolarów za każdy z 260 dni roboczych w 2022 roku.

Płatności te stanowiły jedynie uzupełnienie jego wynagrodzenia, które nie zostało wymienione w dokumentach.Według Forbes majątek Radvinsky’ego szacuje się obecnie na 2,1 miliarda dolarów.

Właściciel OnlyFans i jego majątek

OnlyFans platforma z treściami dla dorosłych wystartowaław 2016 roku. Od tego czasu serwis z mocnymi treściami (w tym porn0) zainteresował wiele gwiazd, które potworzyły w serwisie swoje ekskluzywne konta. Wśród nich znajdują się m.in. Iggy Azalea, Shanna Moakler (eks Travisa Barkera), Jordyn Woods, Carmen Electra czy Bella Thorne.

Córka Charliego Sheena sprzedaje ciało w sieci

Przychody OnlyFans w 2022 roku wzrosły do 1,09 miliarda dolarów, w porównaniu z 932 milionów dolarów w 2021 roku. Zaś płatności brutto dokonane na platformie osiągnęły poziom 5,6 miliarda dolarów, a łączna liczba twórców udostępniających treści w serwisie wzrosła o 47%.

 Story from Jam Press (Professional Girlfriend) Fot. Jenna Madison, Credit line: Jam Press/@didshereallyomgg / MEGA / The Mega Agency / Forum